Polecane posty

Farmer2017    0

Witam.

Składam wniosek na prow. Planuje kupno ciagnika 140 - 160 km. Ciagnik bedzie typowo do cieżkich prac oraz transportu. Podpowiedzcie jaki wybrać. Który jakie ma wady i zalety oraz o jakich usterkach słyszeliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78
wszystko zależy ile kasy zamierzasz wyłożyć na sprzęt. Fendt standartowo najdroższy ale za to wygoda, komfort no i w transporcie idealne. W ciężkiej robocie to jednak skrzynia bezstopniowa nie ma takiej sprawności jak skrzynia mechaniczna ( np autoquad lub direct drive w jd). Co do John Deera to tylko ciężka robota najbardziej mu odpowiada (wiem z własnego doświadczenia) choć teraz już poprawili się w kwestii transportowej ( ecoshift no i jednak zmniejszyli trochę spalanie) a o valtrze to dużo nie wiem -mało tego u mnie w rejonie choć tak jak krążą opinie to tragedii nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vario w Fendzie, najnowszy podłokietnik w Valtrze, TLS w Jelonku i budowa typowo do ciężkich prac, każdy ma jakieś mocno strony, na pewno wszystkie mają masę zalet i mało wad. Z takiego zestawienia "premium" ciężko jednoznacznie coś wybrać, według mnie jedynym słusznym rozwiązaniem jest wzięcie ciągników na testy i wtedy masz porównanie co Tobie najbardziej odpowiada, a jak nie będziesz mógł zdecydować się między dwoma to wtedy porównaj cenowo ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AchimR    24

U mnie w rejonie króluje JD, ale od kiedy pojawiła się Valtra nowej serii T - zdecydowanie ją polecam.

Tak jak wyżej już było wspomniane - Fendt do transportu, a JD do ciężkiej pracy. Ale Fendt jest moim zdaniem zdecydowanie za drogi i trochę jak Play Station, ale to moja subiektywna opinia. Valtra to połączenie jednego i drugiego. Nowa seria T ma wygodę prowadzenia jak Fendt, a z ciężkim sprzętem dorównuje JD, no i ten nowy silnik 7.4l rewelacja


Chiptuning oraz hamownia WOM. Elektryka i elektronika w maszynach rolniczych.
Usuwanie SCR, DPF i EGR w maszynach rolniczych i samochodach ciężarowych.

Tel. 501 923 349    Dołącz do nas na www.facebook.com/TractorPowerPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).
       
      Cena 70zł + wysyłka
       
      Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość
       
      Pozdro
       
       


       
      ______________________________________________________________________________________________________________________________
      http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

    • Przez andrewk
      Do sprzedania posiadam instrukcję do MF 6110 - 6190. Kupiona za dużo wyższą kwotę, przeczytana i odłożona. Stan jak NOWY. Cena 40zł + 15zł wysyłka. Dla agrofotowiczów równe 50zł.
      Link do aukcji : http://allegro.pl/massey-ferguson-instrukcja-obslugi-6110-6190-i7145241669.html
      AgroDane - Dane techniczne maszyn rolniczych
      AgriDane - Specs of agricultural machinery
      AgriDaten – Technische daten von landmaschinen
      AgriSpec – Technische gegevens voor
      AgriDatos – Datos técnicos de maquinaria agrícola
      AgriDonnées – Données techniques des machines agricoles
      AgriDati – Dati tecnici per macchine agricole
      АгроДанные — Tехнические данные сельскохозяйственной машин
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez seba836
      Witam chciałem zamówić filtr oleju, olej silnikowy gdzie polecacie zamówić na internecie?  https://allegro.pl/oferta/john-deere-olej-silnikowy-plus-50-ii-15w40-20l-10161440803  kupił ktoś tutaj kiedyś bo opinie dobre?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj