Polecane posty

MarcinKa    153

Witam,idzie na sprzedaż nasza zmodyfikowana 60-tka.

Poprzedniego roku w sumie dobrze ,że jeszcze była bo park maszynowy nie do końca pasował do nowego ciągnika,jeszcze trochę popracowała.Teraz już są maszyny do nowego a pielęgnację zrobi najmniejszy na podwórku.Czas sprzedać.

Tak więc:

-silnik zetor 4 cyl 7011,powiedziałbym żyleta,ma moc bardzo dobrze pali ,olej mu nie smakuje :) i co najważniejsze ,naprawdę nie wiem dlaczego wszyscy psioczą ,że dużo palą ,ja byłem mile zaskoczony spalaniem a chodził i w obrotowym pługu jak i a aktywnym agregacie.Oliwa 15W40.

-napęd przedni na oponach 11.5-15.3 Mitas(tak chcieliśmy,przód nie "wyrczy" do góry tylko ładnie opada maska na dół)Opony nie starte nic,oczywiście nie popękane itp.Aha tylne też można powiedzieć nowe.

Napęd załączany dźwignią z boku.Napędy są zgrane bardzo dobrze,wg wyliczeń przód ok 5% jak dobrze pamiętam szybciej idzie Po pracy w polu z napędem kilka wysprzęgleń bądź przejazd do tyłu i lekko się odłącza.Zero wycieków. Oczywiście wspomaganie jest. Dla wymagających jest orbitrol Danfossa nie turcja czy china.Kupowałem nowy.Siłownik też nowy brałem.

-biegi są "w podłodze" ja tak wolałem niż wajcha w desce.Sprzęgło zakładane było podczas montażu silnika nowe i jest zetorowskie.

-mała modyfikacja blokady mostu,już nie trzeba deptać na ten "pedalik" piętą jak głupi aż oczy wyłażą

-podnośnik jest na "tip-top" maszyna podniesiona nie opada nic,a za sprawą mocniejszej(wydajniejszej) pompy na wolnych obrotach podnosi bardzo szybko,haki cbm są.W skrzyni Hipol 6 tak więc nie ma bidy jak już.

Elektryka działa,wskaźniki chodzą mtg się nabijają choć już któryś tam zegar jest z kolei....taki urok ich chyba.

Aha ,jedyne co pasowałoby zrobić to odświeżenie lakieru trochę maska przyblakła a na błotnikach zrobiłem zaprawki bo w paru miejscach lakier odszedł.Ale spokojnie nie ma tragedii ani bąbli rdzy.

Ciągnik jest u nas dobre kilkanaście lat ,nie jest miną. 

Ogłoszenie póki co jest tylko tutaj,nie wystawiłem jeszcze na znanych portalach.Zdjęcia wysyłam na mail ale muszę zrobić aktualne.Decyzyjną osobą jest mój ojciec i to do Niego dam tel.

Mała uwaga,nie jesteśmy serwisem i nie udzielamy informacji 24h jak dobrać przedni napęd żeby było dobrze robić ,więc proszę o telef konkretnie w sprawie a nie infolinia.

W miarę możliwości i czasu odpowiem na PW jakby ktoś pisał.

Aha,najważniejsze cena myślę że okolice 25tyś.  Handlarzykom za 1/4 ceny dziękuję.  Nabijaczom postów w temacie również.

Tel : 601 892 pięć dwa siedem. Smsów ojciec nie odbiera ;)

 

                      

 

 

Edytowano przez MarcinKa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wrzuć foto tutaj, 27 tysi, możecie długo sprzedawać, 60tka będzie zawsze 60tką ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650
Jak tak zrobiona to chyba lepiej dla siebie zostawić, bo za te pieniądze może być ciężko ze sprzedażą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

Rok do tyłu sprzedałem swoją z napędem za 21500 a nie była tak wypasiona , po kilka telefonów dziennie , poszła na czwarty dzień od wystawienia , ursus power:23_stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinKa    153
20 godzin temu, bukat82 napisał:

wrzuć foto tutaj, 27 tysi, możecie długo sprzedawać, 60tka będzie zawsze 60tką ;)

Zgadzam się ,a cenę można negocjować.

13 godzin temu, jonek98 napisał:

Jak tak zrobiona to chyba lepiej dla siebie zostawić, bo za te pieniądze może być ciężko ze sprzedażą

Fakt,ale no niestety czasem kupa pracy i kasy a później się zmienia plan i trzeba coś sprzedać.Decyzja taka jest i już.

11 godzin temu, pepe2 napisał:

Rok do tyłu sprzedałem swoją z napędem za 21500 a nie była tak wypasiona , po kilka telefonów dziennie , poszła na czwarty dzień od wystawienia , ursus power:23_stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Zobaczymy jak będzie ,liczę na trochę więcej jak Ty wziąłeś ale czas wszystko pokaże.

10 godzin temu, aprochota napisał:

c 330 i c360 sa bardzo chodliwe i jeszcze dlugo będą

Tutaj plusem są tanie części i naprawy i to zachęca a modyfikacje wykonane usprawniają i pomagają w pracy tym sprzętem,aczkolwiek komfortu nie za bardzo da się dołożyć.No ale to już nie ta bajka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinKa    153

Wrzuciłem link do zdjęć ,może nie są idealne ale widać jak wygląda.

Zapraszam chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinKa    153

Heheheh....spadłem z fotela powiem Ci.

Weź mnie nie strasz bo jeszcze się załamię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Myślę że sprzedasz ją, to cena zetora 52-7211 - ma lepszą kabinę ale co więcej? Nic, a tu jest przedni napęd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156
Dnia 3.03.2018 o 21:22, MarcinKa napisał:

Heheheh....spadłem z fotela powiem Ci.

Weź mnie nie strasz bo jeszcze się załamię.

Pożyjemy zobaczymy -kto ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinKa    153

Nie za bardzo mi się chce wierzyć ,że nie czaisz tematu.....przecież trochę handlujesz??

Tylko ,że łatwo wycenić czyjeś ,nie znając, niż swoje prawda???

To Ci ułatwię,spójrz w ogłoszenia i powiedz czy aby nie ma tam tych "zmienionych" sześćdziesiątek za te Twoje 18 tysia ,czy tylko mi się zdaje ,że taka zwykła się ceni w okolicach 15 tysia?

Druga sprawa ,czy nie widzisz tam tych modyfikowanych ponad 20 tysia czy ja mam zwidy????O kurde ale tam zwykły silnik....i podnośnik pewnie słaby....i może wspomagania nie ma...

..no tak ale kabina ładniejsza,kolorek się świeci eeee rarytas.

Podsumowując ,miałem nie wchodzić w dyskusje ale szlag mnie trafia jak bierzesz się za wycenianie a masz marne pojęcie o tym co trzeba zrobić aby taką maszynę mieć.

Kup sobie zwykłą i zrób tak ,pogadamy wtedy.

 

Edytowano przez MarcinKa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

A TY nam powiedz czy ktokolwiek kupuje te graty bo że w ogłoszeniach stoją za tyle a tyle to jeszcze nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Znajomy miał odpicowaną 60-tkę - ładnie pomalowana, gumy prawie nowe, nowa kabina, maska, błotniki ale silnik nie za specjalny, cenił ja 20 tys i trochę ludzi go odwiedziło tylko zniechęcali się przez ten silnik, także napaleńców nie brakuje, sprzedasz ją nie panikuj, wystaw na olx i czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez farmer78lbl
      witam szukam tylny most z dokumentami na c 360 c355 4011 z wojewodztwa lubelskiego w rozsadnej cenie
       
    • Przez Jontek
      Pilnie kupię do TURa do c 4011, C360 łyżkę, wysięgnik, hydraulikę. Mocowanie mam własne. Do 100 km od 63 - 500.
      Cena jak najniższa.
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj