manio10

T 25 jaka wartosc

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
manio10    0

Wigan,prosba I o pomoc w wycenie, 77 rok,brak dok,brakes kabiny, opony x 4 kiepskie. Glowice po remoncie,Pompeii po regeneracji,oswietlenie czesciowo now swieci. Podnosnik,skrzynia ok. 2 wajchy. Jak myslicie Ile jest wart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    543
10 godzin temu, manio10 napisał:

Z tym 1.5 zl za kilogram to bez przesady, traktor sprawny, ma moc 

Za około 7 tyś kupujesz zarejestrowanego, z kabiną i w miarę dobrymi oponami.  Na więcej jak 4 tyś nie licz

Edytowano przez bears

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
93karol    9
zalezy od regionu i stanu. ale bez papierow i opon to duzo nie wezmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oFsik
      Witam, na ile wyceniacie Bizona 1988r. z nową sieczkarnią(nie używaną, dopiero co założoną :rolleyes:), bez kabiny, pozdro
    • Przez emuel
      siema
      moze ktoś sie orientuje w jakiej jest cenie ursus c330 z 1996 roku w dobrym stanie bez kabiny
    • Przez grzesiekkk
      Witam. Jaka moze być realną wartość ciągnika mf 255,rok 1989,pierwsze opony,łyse już,motogodzin 2200,brak kabiny,Ciągnik wygląda ładnie,Przebieg jest pewny.Moim zdaniem 18,19 tyś jest dobrą ceną.Pozdrawiam.
    • Przez Grzesiek84
      Witam
      Mam do sprzedania lejce skórzane długie, brąz ok 30 szt stan idealny mają kilka lat na ile je wycenić i czy ktoś chętny?
    • Przez Piters182
      Witam, czy możecie mi powiedzieć ile może być warty taki ładowacz co jest na moim ciągniku, bo może miałbym klienta na sam ładowacz i nie wiem ile go cenić, pozdro. http://allegro.pl/ze...4020439635.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj