Polecane posty

radek1996    0

Witam, tak jak w temacie skrzynia wyje bardzo tylko na calym biegu,  na polbiegu wycie jest znikome.  Remont skrzyni sie szykuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1949
w speed shifcie satelitki mogą się robić fioletowe a to często wina siłownika i pierścieni. Olej jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piterq1991
      Orientuje się może ktoś czy przy MF 3690 montowany jest przepływomierz paliwa od datatronic'a tak jak to ma miejsce w serii 30xx, 31xx i 3655, 3645 na przykład?
      Nie mogę znaleźć go w katalogu części od tego modelu...
    • Przez Macase
      Witam. Zapala sie i gaśnie kontrolka od filtra oleju przekładniowego,( taka zębatka z dwoma kroplami), filtry i olej (Akcela) wymienione wczoraj. Pojechałem na pole zaraz było ok a póżniej to samo. Co może jeszcze być przyczyną ?? Massey Ferguson 3690
    • Przez Adam9125
      Witam.
      Otóż mam taki problem z MF 3690 dynashift
      Ciągnik odpala normlanie ale po dopaleniu nie moge przełączyć żółw/zając ani włączyć napędu i blokady. Ale czasami wszytsko działa normalnie tak jak powinno. Treaz odpaleniu słycgać że skrzynia się ząłącza bo szrpnie lekko do przodu i załączy się dynashift a po chwili skrzynia i dynashift się wyłącza i zostaje na wolenj slrzyni biegów.
      Co to może byc za przyczyna??
      A możę ktoś zna się na elektronice w tym modelu co mógłby podjechać do mnie i zobaczyć o co chodzi? (okolice Nowej Soli, woj, lubuskie)
      A tą przyczyną może być zepsuty czujnik cisnienia oleju w skrzyni?
      Pozdrawiam
    • Przez krzysiekT
      Witam wszystkich użytkowników mf 3690. Jestem posiadaczem tego ciągnika od pół roku ,początkowo wszystko było OK,pod koniec prac polowych jesienią , zauważyłem po wyłączeniu blokady i napędu kontrolki gasną ale napęd i blokada dalej pracują.Skrzynia Dynashiwt.Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
    • Przez damkys
      Witam. Mam MF 3690 z 94r i problem z przełączeniem z żółwia na zająca. Co mam zrobic? Doradzicie mi coś?

      A ....... i dodatkowo jak załączam  WOM to dośc sporo go słychac jak zgrzyta.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj