ZETOREK93

Jaki ładowacz do zetora 7441

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MarcoWzu    4

TL 100 bo 220 moży byc za duży


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxima95    3

Ja przy PROXIMIE 95 mam TL100. Żałuje że nie wziąłem TL220 bo ma samopoziom, a ciągnik by nie miał z nim problemów.

Natomiast co do Twojej PROXIMY to myślę że TL220 będzie za duży.-chodzi o to że jest dłuższy od TL100.

Zaraz ktoś napisze że od tego jest przeciwwaga-tak, zgadza się ale nie zawsze i wszędzie można ją taszczyć.

Wybór należy do Ciebie.

Jeżeli będziesz miał naprawdę dużo konkretnej roboty do wykonania z tym turem to moim zdaniem samopoziom jest nie zbędny. no i o amortyzatorze pamiętaj.-ja nie mam :lol:

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio1    2

Ja bym Ci kolego proponował trac lift 120 sl. Ja wlasnie takiego kupilem do swojej 7441 i jestem bardzo zadowolony to jest nowy model tak cos pomiedzy 100 a 220 i co najwazniejsze ma poziomowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

załóż sobie tur 4 z polmotu albo ł104 z agromaszu tanie dobre sprawdzone przez lata ładowacze, bo za traclift 120 zapłacisz dużo więcej :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio1    2

Kolego a w jakiej cenie jest ładowacz trac lift 120 sl ?

Za sam ladowacz dalem w czerwcu 19 tyś. a co do amortyzatora 690 zł. ale naprawde warto super sprawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Trac-Lift 120 , wg aktualnego cennika 20 690 zł brutto, amortyzator dalej kosztuje 690. Cena bez osprzętu, pisz jaki chcesz osprzęt do niego to podam ceny bo mam cennik nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK93    0

Za sam ladowacz dalem w czerwcu 19 tyś. a co do amortyzatora 690 zł. ale naprawde warto super sprawa!!!

Kolego a ile ten ładowacz ma udźwigu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Ten diler co u niego byłem nie ma serii powerful, wogle mnie tam ładowacze nie interesują ale byłem to przy okazji cennik mam. 120 ma 1600 kg udźwigu i podnosi na 3,5 metra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK93    0

Trac-Lift 120 , wg aktualnego cennika 20 690 zł brutto, amortyzator dalej kosztuje 690. Cena bez osprzętu, pisz jaki chcesz osprzęt do niego to podam ceny bo mam cennik nowy.

 

Kolego w jakiej cenie jest łyżka, krokodyl, chwytak do bel i widły do palet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Łyżki gładkie są w cenie od 2390 do 2890 zł, łyżki z zębami od 2750 do 4090 zł, widły do palet, jedne w cenie 2250, drugie w cenie 3790. Czerpak do kiszonki 10850 zł, chwytak do bel 4650 zł. Wszystkie ceny brutto. Cała strona A4 tego cennika jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Może coś utargujesz, może diler da widły gratis, trzeba negocjować, nam diler mówił że np klima może być gratis a jest warta 6000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxima95    3

Jak bym chciał same widły kupić to raczej dużo nie spuści z ceny.

Bo taka sprawa jest, że mamy nowy traktor z turem, ale tatuś nie pomyślał o widłach do palet ;[ w ogóle jakoś ten sprzęt nie przemyślany mamy ;[

No ale trza się cieszyć że wogóle coś jest :lol:

na allegro widziałem za 1500zł te widły-powinny chyba pasować, co?

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Nie wiem czy będą pasować. Ojciec to tura 5 polskiego sam widły zrobił, na dodatek przesuwane hydraulicznie, ale to McGyver jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxima95    3

Spoko:)

no to dobry jest :lol:

Będę szukał, może coś znajdę i kupie, bo takie widły to wszechstronne zastosowanie mogą mięć ;[

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
    • Przez Pajej
      Rozglądałem się za ładowaczem do ciągnika nh TM, ale ceny kosmos. Za te same pieniądze można kupić Ostrówek. Teraz pytanie czy warto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj