Raczo

Disco Polo

Polecane posty

Raczo    20

Ostatnio zauważyłem, że muzyka tak lubiana na zabawach wiejskich jak Disco Polo zaczyna powracać do łask i przeżywa teraz swój renesans. Nawet jak byłem na giełdzie w Słomczynie to jeszcze kilka tygodni temu leciało tam same Techno i pokrewne, a teraz jak nie słychać Boys'ów to Akcent albo Toples. Co myślicie o tym rodzaju muzyki? Moim zdaniem to najlepsza muzyka na zabawy i imprezki w remizie :lol: .


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

No tak, u nas we wsi to na koniec żniw zawsze jest zabawa przy remizie (ja należe do MDP). A mój kuzyn ma zespół i on często na weselach gra i też niedawno mówił że ostatnio Disco Polo jest na czasie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Nie chce się z nikim kłucić i nikogo obrazić, ale ja nie przepadam za tym rodzajem muzyki :lol: ,a wręcz go niecierpie... Czy renesans? Ja bym się zastanowił.... Według mnie to raczej nie. Może dlatego, że nie lubie tego rodzaju muzyki. O gustach się nie dyskutuje...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Ja tez należe do MDP i co kilka miesięcy organizujemy zabawy w Gminnym Ośrodku Kultury... no i nie ma to jak coroczne dożynki na naszym gminnym stadionie. DISCO POLO POWRACA!!!


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

ja kiedyś nie lubiłem tego rodzaju muzyki ale jestem z podlasia... :lol: mówi samo za siebie... ;) teraz moze piosenki DP nie maja ambitnych tekstów ale często mają rodowite techno lub dance i mozna ich słuchac... mówie o słuchaniu bo innej muzyki do zabawy mogacej konkurowac z disco nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Ja tak bardzo nie przepadam za tym rodzajem muzyki,ale tak pomyśleć np:nie wyobrażam sobie zabawy dożynkowej przy techno :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Ja nie mam nic przeciwko tej muzyce. Nawet cieszył bym się że disco polo odżyje :lol: i też nie wyobrażam sobie jakiegoś festynu przy hip hopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

... tak tak i znam ejsczze wszystkie teksty i razem spiewam-zapomniałeś dodac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Nie to, że jestem jakimś fanem tej muzyki. Niektóre (połowa :lol: ) piosenek Disco polo są po prostu głupie, a teksty to już się nie mówi. Chodziło mi o to, że ta muzyka jest na tego typu wiejskie zabawy, przecież na dyskotece nie puszczają Disco Polo ,chociaż może za kilka miesięcy ;) ... kto wie ;) . Np. do klubu Ambra w Blichowie ma teraz przyjechać zespół Toples podczas tego majowego weekendu.


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcio3dz    0

Ja tam przewaznie słucham tylko disco polo w domu, w ciagniku, na dyskotekach to fajnie sie czuje przy tym. Jeszcze jekies pare lat tem disco polo to był dla mnie obciach nawet nie chciałem słuchac o tym a teraz lubie ten rodzaj, tylko przewaznie tych nowych piosenek a po za tym to słucham wszystkiego co fajne.


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

disco....hehe

http://kfiatuszek.wrzuta.pl/audio/qkAhsPZu...ples_-_sasiadka

,ja tam nie słucham,no chyba ze puszczajo w radiu...hehe

 

urodziłem sie w czasie kiedy disco polo było w modzie i kazda impra nie mogła sie bez tego rodzaju muzyki obejsc, ale jakos mnie do niej nie ciągnie.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja tam lubię piosenki disco ale nie wszystkie. Sąsiadkę mam już od dawna i jeszcze parę piosenek z tego gatunku.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

ja uczyłem się jak dp było u szczytu popularności .dla mnie to totalna tandeta( kiedyś i teraz ), a twierdzenie że żadna impreza nie może się odbyć bez dp to głupota. byłem na weselach na których nie GRANO ani jednej takiej piosenki i było super. podkreśliłem słowo grano bo nie wiem jak u was ,ale u nas to większość zespołów grających po takich imprezach stosuje 100% playback-u. puszczają "muze" z płytki chlają wóde , machają łapami po wyłączonych instrumentach i udają wielkich muzyków. mam kumpla który gra po weselach.z muzyki totalna noga , z zawodu murarz a co sobota "gra" w takiej kapeli he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Mi sie kanikuły podobają ;) ale ciut się spóźniłeś bo mam je już z rok :) .

 

Sam gram na klawiszach i mam z chłopakami z klasy swój zespół, mój wujek gra po weselach. Znam te sztuczki. Martwi mnie to, że coraz więcej zespołów korzysta z playbacków. W mojej okolicy nawet zespół, który bierze ciężką kase za występ (koło 4tyś :) ) z tego korzysta. Tak było u mojego wuja, na szczęście gram już trochę i potrafię rozróżnić co jest grane na żywo a co nie :) ... no i dostali zj**... :lol: . Włożyć dyskietkę z midi to każdy potrafi. Dla mnie gra musi sprawiać przyjemność, kiedyś jak pojechałem do babci bez mojego Rolanda to myślałem ze zgłupieje ;) .


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip09    0

MC Pelé - Namorar Pelado - po jakiemu to?

 

 

CLIVER - za oknem deszcz - (dobra przeróbka basshuntera)


John Deere 7430,6620,8200; MF 255; Manitou MLT 725
.................John Deere 1550 WTS.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcio3dz    0

To nie za oknem deszcz tylko Lekarstwo na gorzkie łzy

A kanikuły tez ponad rok mam a nie dawno wyszła polska wersia CLIVER-Zaufaj mi.

A z naj nowszych fjnych to Marcovandj-Noc Dla Nas


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
A kanikuły tez ponad rok mam a nie dawno wyszła polska wersia CLIVER-Zaufaj mi.

hehe, przesłuchałem to w polskiej wersji... i wiesz co? juz 100 razy wole oryginalne Kanikuły ;)

http://www.wrzuta.pl/audio/70k5uDWSSm/cliver_-_zaufaj_mi -----Zaufaj Mi. :lol:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
ja uczyłem się jak dp było u szczytu popularności .dla mnie to totalna tandeta( kiedyś i teraz ), a twierdzenie że żadna impreza nie może się odbyć bez dp to głupota. byłem na weselach na których nie GRANO ani jednej takiej piosenki i było super. podkreśliłem słowo grano bo nie wiem jak u was ,ale u nas to większość zespołów grających po takich imprezach stosuje 100% playback-u. puszczają "muze" z płytki chlają wóde , machają łapami po wyłączonych instrumentach i udają wielkich muzyków. mam kumpla który gra po weselach.z muzyki totalna noga , z zawodu murarz a co sobota "gra" w takiej kapeli he he he

 

Też bywałem na kilku weselach gdzie w przewadze była inna muzyka niż dp i też wszyscy fajnie się bawili ;). Mam kolege, co jeździ i gra po weselach i właśnie nie stosuje płytek czy dyskietek czyli playback-u. Bo jakby to robił to zepsułby sobie tym opinie. A tak to ma największe wzięcie w okolicy :lol:. Więc na pewno nie wszyscy robią takie wałki, ze puszczają z playbeck-u ;). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

u nas we wsi jest taki koleś co jak jeździ ciągnikiem to puszcza na full swoją ulubioną piosenkę disco "Bara Bara Bara, Riki Tiki Tak" :):) nie wiem, ale co bym go nie widział jak jedzie to zawsze to leci.. pewnie sie kocha w tej piosence.

Albo chce spełnić jakieś skryte marzenia swe... :):D hehe

 

jak belowałem obok jego pola on tam coś robił to nie słyszałem swojego radia tak to rozpuścił na full i byłem skazany na disco...hehe :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj