szmal1819

Podnosnik nh td 5050

Polecane posty

szmal1819    0

Witam wszystkich. Chcialbym od was uzyskac fachowa pomoc a mianowicie mam taki problem z podnosnikem. Jak maszyna jest uniesiona podnosnik caly czas delikatnie popuszcza i podnosi. Co jest prawdopodobnie tego wina? Rozdzielacz czy cylinder? Dodam iz przy pracy tak na próbe z plugiem obrotowym 4 skibowym mial troche ciezko i slychac bylo jak zawór przeciążeniowy przepuszczał i powstał w tym momencie jakic wyciek z góry podnośnika. Gdzie on moze byc? Mam tez prawdopodobnie tulei wału podnosnika zużytą bo widoczny jest luz. Z góry dziekuje za pomoc. Chce to wszystko zrobic i wiedziec mniej więcej koszt tej operacji.

Edytowano przez szmal1819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmal1819    0

Gdzie mozna go sprawdzic? Mam niedaleko do Tucholi a tam jest troche tych zakladow hydrauliki siłowej to moze tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomas318    1

narazie jak bym na kolegi miejscu wziol mechanika i konkretnie czy to rozdzielacz a naprawa rozdzielacza zalezy co uszkodzone jest ciezko powiedziec oni wycienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patrykxd
      Witam niedawno naprawiałem przedni most w moim Deutz, były wymienione tulejki, uszczelniacze, łożyska zwrotnicy, sworznie i po ok. 80 mth zaczął cieknąć uszczelniacz zwolnicy ten duży zewnętrzny i praktycznie cały olej wyleciał i mam do was pytanie co może być przyczyną?
    • Przez hary6400
      witam mam john deere 7820 , gdzie w tym sa bezpieczniki to jest taki sam model jak 7720 albo 7920 w ktorym miejscu ,
      i mam z nim problem ostatnio na polu wyskoczył mi komunikat  ze mam niski poziom paliwa . chociaz przed wyjazdem wtankowałem około 120 litrow pozniej wyswietliło system poziom paliwa i ciagnik zaczał przerywac i zgasł, na słupku wyskoczyła mi jedna kreska paliwa a jak wjezdząłem na pole miałem prawe cały bak  paliwa ,  teraz  ciagnik pracuje na polu i cały czas komunikta niski poziom paliwa choc jest pelen co mogło sie stac , gdzie dostac sie do  czujnika poziomu paliwa 
      prosze o pomoc
    • Przez PronarekP5
      Witam od kilku dni boryka się z problemem słabo działającej bądź wogóle nie działającej hydrauliki i podnośnika, pieniącego się oleju i jeczenia w hydraulice - opuszczając podnośnik! Dodam że problem tkwi po stronie mechanicznej nie w elektronice. A zaczęło się od uszkodzonego czujnika pozycji podnośnika - po dźwignięciu doszedł podnośnik do końca i po chwili jęczenia (spowodowanym przeciskania oleju po dźwignięciu w max pozycje i nie rozłaczeniu ciśnienia) przestało ale i sam podnośnik nie chciał nawet opuścić mimo przełączania na mechaniczne sterowani(czytaj dźwignię hydrauliki) a teraz czasem idzie czasem nie i pieni się olej w zbiorniku. Dodam również że zdarza się powietrze w przewodach. Pozdrawiam i myślę że ktoś poradzi coś na co zwrócić uwagę i co sprawdzić... 
    • Przez PronarekP5
      Witam kolegów , kupiłem Case CS 110 , ciągnik miał problemy przy odpaleniu na zimnym silniku poniżej temparatury na zewnątrz 0* , i był na moje oko mulowaty trochę ,  i od tego się zaczęło ... Wymontowalem pompę wtryskową i poszła do sprawdzenia , pompa ok wszystko elegancko , ale teraz problem z ustawieniem jej ponownie , ustawiałem wg. znaków i blokaz ciągnik za Chiny nie odpali dymi jak wściekły i nic , czyli nie to miejsce , cechy na pompie ok , blokada na kole zamachowym , i nic , nawet był na GMP ustawiony i pompa na cechy i nic, różne kombinacje były próbowane , i nic , czy ktoś z was ma skuteczny patent na zamontowanie i ustawienie pompy wtryskowej w silniku sisu ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj