rabit500

klimatyzator dachowy

Polecane posty

rabit500    12

Witam kolegów. Z racji ze mimo tego że lubię gdy są upały ale ostatnie dni dały mi mocno w kość. Mam pytanie czy ktoś montowal i siebie w kombajnów lub innym sprzęcie klimatyzator dachowy. I moje pytanie bo mam do wyboru klimatyzator wodny i klimatyzator napełniamy czynnikiem jak w normalnej klimie. Jak sprawują się wam te urządzenia w tegoroczne upały. A przedewstkim który wybrać. Jeśli temat już był proszę o połączenie. Wyszukiwarka na tel nic sensownego nie pokazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabit500    12

Dzięki. Ten to ja akurat znalazłem tylko szczerze niewiele w nim jest konretnych informacji co mnie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwagier84    20

Miałem kiedyś w ciagniku klimatyzator dachowy na czynnik jest on za słaby. Moc takiego urządzenia to jakieś 0.7 kw gdzie normalna klimatyzacja ma jakieś 4 - 8 kw. A te na wodę to nie wiem ale też pewnie rewelacji nie ma. Zostaje tylko montaż normalnej klimatyzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

klimatyzator na dach na czynnik tylko z dostawioną sprężarką - jest moc. Te elektryczne są słabowate. Trochę nad głową huczy wentylator. Wodne wbrew pozorom dosyć działają tyle, że trzeba wodę w ciągu dnia w upał uzupełnić no i lepiej jak jest to woda demineralizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186

ja mam w ciezarówce wodny i może nie schłodzi jakoś rewelacyjnie ale jeśli wlejesz zimną wodę to już będzie całkiem przyzwoicie chociaż bez rewelacji ale za to ma ten plus że pobiera znikome ilości prądu i może mi chodzić przez 2 czy 3 dni bez odpalenia auta w poprzednim miałem klimatyzację dachową na czynnik chyba waeco 800 coś tam... no to jak normalna klimatyzacja miała chyba 2 kW mocy chłodzenia ale kwasy po 2 godzinach no może 3 puste... koszt wodnej 2 do 3 tys sprezarkowa dobra to 5 i więcej jak masz ogarnietego mechanika to zrobi Ci klimę napędzaną normalnie od silnika w 2 do 4 tys się powinien zmieścić jak umie kombinować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186

Tan jak kolega wyżej napisał najtańsze rozwiązanie na szrocie czy allegro dużo tego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez topolek
      Witam zmagam sie z problemem klimatyzacji w NH ts100
      Jezeli odpale zimnny silnik i wlacze klime to sprezarka pracuje i nabija (rurki sa zimne) ale slabo chłodzi albo wcale do tego czasami sprzeglo od sprzezarki cyka jak by chcialo zalączyc sprezarke a nie moglo(ale sie udaje póki silnik nie rozgrzany).
      po 30 minutowym rozgrzewaniu silnika sprezarka juz nie ma ochoty sie wcale zalaczyc.
      dodam: osuszacz byl wymieniany klima byla nabita tydzien temu (1100 czynnika jest a dopiero dzis wyczytalem ze potrzeba do niego 1500 ale to chyba nie powinno w niczym przeszkadzać) parownik przedmuchany filtry czyste, wlacznik klimy sprawny, bezpieczniki tez. 
       
       
    • Przez Renault145
      https://m.olx.pl/oferta/bizon-zo56-CID757-IDyYR2O.html?backUrl=%2Fajax%2Fmojolx%2Fdetails%2F516899010%2F
    • Przez ktomek154
      cześć wszystkim, szukam prostego mechanicznego ciągnika z przednim napędem o mocy około 100 koni. W ciągniku poza klimatyzacją, radiem i światłami nie chce żadnych kabli i czujników. Co polecacie?
    • Przez Mati2812820
      Nie działa klimatyzacja, wentylatory w dachu włączają się na 5 sekund a później wyłączają. Gdzie szukać przyczyny?
    • Przez hurlimannD70
      Kupiłem cały bęben młocarni do bizona czyli z cepami ale bez osi. Jest to nowy oryginalny produkt z fmż Płock. Leżał w stodole 30 lat , zastanawiam się czy dawać go do wyważenia . Na jednej ze środkowych tarcz przykręcone są blaszki jest ich chyba 5 sztuk w kupie. Wygląda jak by był kiedyś w fabryce wyważany ale nie jestem pewien. A do wyważenia musze jechać ponad 250km . Czy takie bębny składane w fabryce były sprzedawane wyważane ?? Czy ktoś mi podpowie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj