Danielson21

Kompresor Sprężarka do Gospodarstwa

Polecane posty

Danielson21    1

Witam, jestem na zakupie kompresora do gospodarstwa. Będzie on miał do obsługi raszlownicę, klucz pneumatyczny, smarownicę pneumatyczną. Uważam że butla musi mieć około 150-200l. Mój budżet to około 3000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Ilość cylindrów nie ma najmniejszego znaczenia. Kwestia parametrów i tyle. Dobry pneumatyczny klucz to sporo kasy i mnóstwo powietrza. Musisz zastanowić się ile i co potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rafalpronar82a
      montuje sprężarkę w mf 3090 silnik perkins i nie wiem gdzie podłączyć obieg oleju powrót znalazłem ale skąd wziąści ciśnie myślałem o czujniku oleju wstawić trójnik ale czy nie spadnie mi ciśnie oleju w silniku skąd jest brany oryginalnie obieg oleju do sprężarki ?
    • Przez maniack1211
      Witam, mam pytanie, mam zbiornik na powietrze pod ciągnikiem, ze zbiornika idzie przewód ( rurka metalowa) do komresora ( wbudowanu orginalnie) kolo wlewu oleju do silnika ( ursus c-355) i mam pytanie czy ten kompresor pompuje cały czas CZY JAKOŚ SIE GO ZAŁAŃCZA I CZY TA BUTLA MA JKIŚ ZAWÓR ZE NP. PRZY ILUŚ ATM. WYPUSZCZA POWIETRZE CZY A JAKIEJ ZASADZIE JEST TO ROZWIAZANE, i jeszcze jedno . od butli idzie przewód do gniazda tam gdzie się wpina przyczepe ale po srdku jest rurka zagięta czy jak ten kawałek wytne i założe zwykły zbrojony wąż to wytrzyma, czy wystrzeli ten wąż.
       
       
       
       
      a tu link zdjecie poglądowe i to co ? jak ktoś wie to niech napisze : http://fotofotki.pl/pliki_img/pueqbq436tve94suqqf.jpg
    • Przez tumek19
      Posiadam ursusa c360 3p. Mam zamontowaną w nim sprężarke od stara(foto w dziale wynalazki).
      Ale zaczyna się psuc. Przykładając ręke do odolejacza pojawia sie olej.. I to dośc dużo.
      Co może byc winne? Prosze o pomoc.
    • Przez energe
      Dobry wieczór wszystkim,
       
      mam pytanie do Was. Czy może mi ktoś powiedzieć jak należy sprawdził układ powietrzny w ciągniku?. Od przeszło 20 lat nieużywany ale zamontowany jest i chciałbym go uruchomić. Sprężarka na pewno sprawna. Co się dzieje po napompowaniu butli?, upust powietrza następuje czy co ?
       
      pozdrawiam
      Łukasz
    • Przez adamc330
      Witam mam problem z moim MF 255 zauważyłem że w butli od powietrza ciągle zbiera się paliwo jak spuszczam zawartość zbiornika czuć wyraźnie że jest to paliwo ON. Moje pierwsze skojarzenie to pęknięta membrama w pompce zasilającej i paliwo dostaje się do oleju i podczas gdy olej smaruje sprężarkę ona wyrzuca paliwo bo jest rzadsze do zbiornika z powietrzem. Może miał ktoś podobny problem i wie co się mogło stać ???
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj