radek915

Claas Arion 440 czy Case Maxxum 115

Polecane posty

radek915    0

Witam, który ciągnik bardziej polecacie Claas Arion 440 czy Case maxxum 115??? Cenowo są zbliżone tyko nie mogę się zdecydować na markę. Prosze o wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Jeżeli nowe to oba są 4 cyl. i na silnikach FTP. Osobiście jeżeli maxxum na skrzyni EC a w podobnych cenach i wyposażeniach wybrałbym ariona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Case Maxxum to większy traktor od Claasa Ariona 440 - większy gabarytowo, wagowo, o większym udźwigu podnośnika, większej DMC. Arion ma na pewno ciszej pracującą skrzynię biegów - Dyna 4/Dyna 6 z inną nazwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Claas Arion serii 400 nie ma mocy dodatkowej i w standardzie ma mniejszą pompę o 20 l/min od Maxxuma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek915    0

Ciągniki nowe 4-cylindrowe, Cena case ok. 240 brutto a claas 250 brutto (oba z przednim tuz i wom) :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek915    0

Na podlasiu :D


Te ciągniki mają 120 KM Co wy chcecie zwykła cena. No jeden fakt że w claasie jeden pakiet w promocji miałem zamiast 14 tyś za 4 tyś dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

ceny netto te co podałes  to bym się zgodził -rozmawiałem dosc konkretnie na temat ariona 420 bez amort osi i kabiny cena ok 210 netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zet9540    0

Witam stoję przed ciężkim wyborem ciągnika na 45 hektary . Jest to John Deere 6120M i Claas Arion 440 . Będzie to maszyna główna która będzie pracowała w :

1. Zestaw uprawowo-siewny Agro-Masz 3m + wał cambella

2. Pług unia ibis L

Wyposażenie John :

1.Tls

2. 3 pary wyjść

3. tuz + balast betonowy

4. pompa 114

Wyposażenie Claasa :

1. miękka oś proactiv

2. 4 pary wyjść

3. tuz

  ( Ciągniki są w tej samej cenie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj