chowder123rwc

Claas 98s czujnik

Polecane posty

Witam
Może mi ktoś powiedzieć jaką rolę pełni czujnik na zdjęciu? Po prawej stronie posiadam już jeden od wysokości hedera a ten nie mam pojęcia do czego jest. Proszę od odpowiedź, dziękuję.

post-193960-0-63785700-1497466061_thumb.jpg

post-193960-0-39999700-1497466077_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez radzio550
      Witam, mam zamiar kupić NH TC5050, ale nie wiem jakie heder do niego wziąć czy 3,9 czy 4,5 . Z góry dzięki ;]
    • Przez Pavko
      Witam.
      Mam problem z kombajnem Deutz Fahr 3540.
      Otóż nie działa heder.. Nie działają motowidła a ni nic.
    • Przez kemotke
      Tak jak w temacie chciałem zapytać o opinie użytkowników którzy mieli porównanie starego typu hederu (lubelskiego) z nowym typem. chciał bym wiedzieć który waszym zdaniem jest lepszy, chodzi mi o kształt podłogi który lepiej równomierniej zbiera zborze, ma mocniejszą budowe, ogółem proszę o porównanie. 
      Post piszę ponieważ przez drobną kolizję jestem zmuszony wymienić podajnik pochyły oraz heder więc wolał bym kupić ten lepszy  
    • Przez krzysiek1979
      Panowie przerabiam naped kosy w D 3000 na system bizonowski .Mam wszystkie nowe czesci calego targanca ,ale nie wiem jaka jest grubosc ramy (tej dlugiej belki ,podstawy targanca ) w bizonie .I nie wiem ile cm musi byc odsuniety targaniec (sworzen ze sciskami i 4 srubami od boku hedera .Bylbym bardzo wdzieczny jak ktos by zmierzyl ile ma cm ta belka od scisku do boku hedera .
    • Przez same110
      Witam

      Ostatnio natrafiłem na takowy rodzaj przystawki do zbioru zbóż
      Co sądzicie o tej przystawce
      Wg mnie ma jedna wadę -zostawia rzysko na dużej wysokości

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj