Andrz3jmr

Firma De heus - potrzebna opinia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Andrz3jmr    0

Witam wszystkich forumowiczów , mam pytanie. Co sądzicie o firmie De heus bo przedstawiciele do mnie biegają, aby im sprzedawać ich towar bo jedna z okolicznych firm wycofuje się i szukają punktu dystrybucyjnego. W ciągu 10 lat przerobiliśmy około 8 firm paszowych , więc nie chce iść w ciemno. Prosiłbym o krótkie opinie ewentualnie produkty jakie stosujecie z tej firmy. Z góry dziękuję za odpowiedzi :) 


Producent materiału siewnego zbóż oraz roślin strączkowych.

Dystrybutor pasz Neorol, Lnb, Sano

www.milde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

Tyle lat siedzisz w branży pasz i nie wiesz nic o konkurencji to coś słabo, tu tez sie pewnie nic nie dowiesz bo Ci co używaja tych pasz bedą chwalić a Ci co nie kupuja ich to beda na nie


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrobello    1

Pracowałem z DeHeusem jakieś 2-3 lata temu jeszcze, później przeszedłem na tucz kontraktowy i już z nimi nie pracuję. Ale NIE dlatego, że mieli złą paszę - bo mieli dobrą, tylko zmieniłem system pracy. Co do tematu: Uważam, że dzisiejsze firmy paszowe typu Cargill, DeHeus, Dossche jeszcze jak było, Sano itp - to wszystko jest pierwsza liga i pasza jest dobra i bardzo dobra. Różnice są tylko w podejściu do klienta, tolerowaniu lub nie odroczeń płatności ze względów koniunkturalnych na przykład. Ewentualne rabaty i inne przyznawane uznaniowo gratyfikacje - to jest to czym się te firmy paszowe dzisiaj różnią. A no i też to w jaki sposób reagują na ewentualne problemy z paszą - bo ludzką rzeczą jest, że coś każdemu może nie wyjść, partia paszy może się nie udać z jakichś względów - i tutaj jest najważniejsze to jak firma podchodzi do sprawy - czy zawsze chwali swój produkt mówiąc przy np, ogromnej biegunce, że pasza jest cudowna, czy jednak pomaga szukać rozwiązania i uczestniczy w tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrobello    1

Dużo w tym racji, ale jest ważniejsza rzecz - Nie chcę od nich usłyszeć że coś spieprzyli, ale chcę, żeby"milcząco" po prostu pomogli rozwiązać problem. I to jest najważniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elrond    12

Ja znam, po pomyłce w składzie premiksu personalnego  ( pomylona ilość manganu) wynegocjowałem 12 tys. rekompensaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Vezuwiusz
      Tak jak w temacie, chciałbym się dowiedzieć czym karmić świnki wietnamskie.
    • Przez Pepesza
      Cześć, 
      mam pytanie odnośnie mieszanek jakie stosujecie w swojej hodowli gęsi. 
      Spotkaliście się kiedykolwiek z sytuacją gdzie pasze treściwą (śrutę zbóż, śrutę sojową, witaminy, itp) zmieszano z sianokiszonką z koniczyny bądź lucerny? 
      Czy ptaki nie miałyby problemów z jedzeniem takiej mieszaniny?
      Pytanie wziąłem stąd, że na wyposażeniu swojej hodowli mam przenośnik ślimakowy fi 150, którym transportuje raz pasze treściwą, potem sianokiszonkę i na końcu przepuszczam system z kretem, żeby wyczyścić od wewnątrz rurę z zalegających resztek sianokiszonki. A trochę szkoda mi czasu i chciałem właśnie połączyć obie pasze. 
      Dzięki z góry za wszystkie sugestie, 
      Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Ezekiel
      Co sądzicie o tych proporcjach zbóż na tone paszy dla tuczników:
      Jęczmień 200kg 
      Pszenica 100kg 
      Pszenżyto 250kg
      Kukurydza 275kg 
      Śruta np. rzepakowa  150kg
      Dodatki 25kg
      Czy dla 200 tuczników wystarczy 60 ton paszy?
    • Przez NEONATUS
      Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów,
      Mam nowe konto na agrofoto.pl i to mój pierwszy post. Założyłem wątek specjalnie dlatego, gdyż mam jedno ważne dla mnie pytanie.
      Posiadam dostęp do takiego produktu jak suszone młóto browarniane granulowane w Big-Bag w rozsądnej cenie, a jako że jestem hodowcą bydła mięsnego na niewielką skalę, chciałbym się dopytać bardziej zaawansowanych użytkowników których jest tutaj naprawdę sporo, o zastosowanie takiego produktu w dawce żywieniowej.
       
      Bardzo proszę wskazać mi, czy jest sens zakupu takiej paszy, ile kilogramów dla sztuki w wadze 500 kg na dobę, jakie to przyniesie korzyści i przede wszystkim jak to wypada na tle wysłodków buraczanych suchych granulowanych? Który produkt będzie dla mnie lepszy?
       
      Zdaję sobie sprawę że pytanie jest bardzo ogólne, a odpowiedź na nie wymaga podania większej liczby szczegółów, takich jak intensywność opasu, rasa zwierząt, ilość i jakość pasz objętościowych i treściwych, ale mimo to uprzejmie proszę o jakieś wskazówki co do sensowności wprowadzenia młóta i jak to wypada na tle wysłodków buraczanych.
       
      Odwiedzającym wątek życzę miłego dnia i zapraszam do udzielania się. Wszelkie opinie i komentarze mile widziane.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez elpolacco
      Sprzedam silos na zboże.Pojemność ok. 10T. Wymiary widoczne na zdjęciach.
      Średnica zbiornika: 2.4m
      Wykonane z blach o grubości: 3mm.
      Zbiorniki czyste, magazynowane były w nim tylko pasze. 
       
      Miejscowość: Wolbrom (małopolskie)
      Możliwość transportu w dowolne miejsce w okazyjnej cenie.
      Cena: 3000zł.
       
      Zdjęcia w ogłoszeniu:
      https://allegro.pl/silos-paszowy-zbiornik-na-zboze-10t-i7453786433.html
       
      Więcej informacji udzielę telefonicznie
      Tel. 5O2 O21 846
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj