Rolnik551

Ciągnik 40-50ha

Polecane posty

Rolnik551    2

Witam chciałbym kupić ciągnik do ciężkiej pracy najlepiej jak by dał radę przy krone 4xl Gd
Do 150tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paul7    1

Masz na oku jakąś konkretną markę? Najlepiej żeby był to taki ciągnik, którego serwis będzie jak najbliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik993    16

za tyle z nowych to tylko zetor forterra 100 a używane to już praktycznie wszysko np john deere 6820 za 125 tys kupisz kiedyś byłem ogl takie maszyny to był claas chellanger z 450 km miał za 150 tys właśnie był to jak do ciężkich prac to jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik551    2

U mnie jeśli chodzi o serwis to problemu nie będzie chodzi mi o ciągniki z każdej marki oby najmniej awaryjne i dobrze wykonywały pracę
Ogólnie to nie mam sztuczności z takimi większymi maszynami dlatego się pytam
Byłem u pewnego handlarza miał valtre n122, deutz fahr agrotron 150 oraz fendt 716 i 714 miałem jazdę próbną oczywiście fendty wyposażone lepiej ale jednak jak coś pójdzie to trochę kasy pójdzie DF był w miarę ale opony do wymiany bieżnika 10% też na start kasy by poszło a gościo nie chce opuścić
Valtra n122 - 160tyś brutto
DF agrotron 150-130tyś brutto
Fendt 716 vario tms - 150tyś brutto
Fendt 714 vario - 150tyś brutto
To jak u nich z awaryjnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cris10    96

Proponowałbym John Deere 6830 , za takie pieniądze kupisz coś już konkretnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Młodyoporowiec
      .
    • Przez Tomtu
      Na początek pragnę się przywitać z forumowiczami.
      Ale do rzeczy interesuje mnie wasza opinia jaki ciągnik może chociaż na początek ile koni powinien mieć waszym zdaniem główny ciągnik na 150 ha:
      Będzie współpracował z: pługiem obrotowym (ma być dobrany do ciągnika 4 lub 5 skib + wał)
      agregat siewny Amazone RPD 301
      duże przyczepy 10t 14t
       
      wydaje mi się ze coś w granicach 160KM tylko czy tyle wystarczy na pług 5 skib plus wał na przedni tuz a może odpuścić sobie 5 skib i skupić się na porządnej 4
    • Przez massey12
      chce nowy ciągnik jakis lepszy niz 1614 najlepiej jakis zachodni
    • Przez Insens88
      Witam wszystkich!
      Odziedziczyłem małe gospodarstwo sadownicze z sprzętem. Sprzęty stare tj. Ursus C360, opryskiwacz sadowniczy na kołach, opryskiwacz sadowniczy zawieszany, rozrzutnik nawozów, rozdrabniacz (rotosan), platformę sadowniczą hydrauliczną.
      Jako, że ciągnik jest już bardzo stary - chyba 1968 rok - chciałbym zakupić dodatkowy ciągnik, który podoła wyżej wymienionym sprzętom i da radę to zrobić na 2 ha sadów.
      Polecacie coś konkretnego?
      Pozdrawiam.
       
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj