WitoldWarsicki

Talerze do pomiotu kurzego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

witam chce przerobić rozrzutnik zwykły 4.5 tonowy tandem na rozrzutnik do pomiotu kurzego
na talerze. I tutaj moje pytanie jak zrobić napęd talerzy?mam pomysł z tym rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zrób coś na podobe z piasta.
ktoś tu wrzucil w galerii taka przeróbkę kiedyś. świetnie mu to wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RFRV    13

Fotka ramy. Silnik hydrauliczny bedzie sporo kosztowal i jeszcze musi byc z przekladnia bo obroty na talerzach max 540 obr/minpost-169779-0-96251400-1492977530_thumb.jpg

Edytowano przez RFRV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przekładnie tez swoje kosztują... a czy te z pisata będą pasować? bo tam chyba inaczej było
znalazłem juz przekładnie kątową za 350 zl myślę,że będzie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Kiedyś widziałem przerobioną kosiarkę rotacyjną odwróconą do góry nogami, zdjęte talerze ślizgowe i naspawana okrągła blacha z łopatami   :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RFRV    13

Z piasta masz przekładnie ustawione wałem osadzenia talerzy do dolu i są chyba za delikatne moim zdaniem jesli maja być do obornika.
Co do pomiotu wałki poziome nawet go nie są wstanie rozrzucać i taśma rorzutnika przepycha go między łopatami wałków i wten sposób dostaje sie na talerze. Takie jest moje spostrzeżenia co do rozrzucania pomiotu

Edytowano przez RFRV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj