Polecane posty

Kobra66    5

Witam. Poszukuję katalogu części do przetrząsarki Deutz Fahr KH 500, czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marko83    7

Nie chcę  zakładać nowego tematu więc piszę tu.Mam problem z taką przetrzasarka zakupiłem ja okazyjnie od gościa który zlikwidował bydło .Przetrzasarka jest przerobiona z ciaganej na zawieszana.U mnie siano bylo roztrzesione polska pasowka,po wjechaniu karuzelowka zamiast przetrzasac robi mi walki.Zapiolem do niej  trzydziestke,przetrzasarka jest pochylona do przodu (palce nie dotykaja ziemi),nie zabardzo wiem co z tymi otworami na kolkach na ktory ma byc ustawione?Jesli moze ktos cos doradzic jak ja ustawić,może szybciej jeździć niż czwórka to byłbym wdzięczny.Postaram się dodać foto.

20190603_163708.jpg

20190603_191539.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez situ14
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć co będzie lepsze czy przetrząsarka sześciokaruzelowa czy osmiokaruzelowa. Miałaby pracować na ok 25ha łąk (I pokos) i ok 7- 8 ha żyta. Będzie jak na razie pracować z MF 3085.
    • Przez krzysiek540
      Witam. może ktoś z kolegów podpowie mi jak wymienić łożysko wirnika w przetrząsaczu kuhn gf 5000 mh? Jak ją rozkręcić żeby dostać się do środka? Zauważyłem luz na jednej z gwiazd jak rusza się ją rękę góra dół i chciałbym to usunąć przed sezonem.
    • Przez Adamek2234
      Witam zakupiłem niedawno przetrzasacz marki kuhn nie jest to nowy sprzęt i mam problem z tym że mam 4 gwiazdy i te ostatnie kręcą mi się na zewnątrz i rozrzuca mi materiał na boki zamiast na szerokość maszyny co jest tym spowodowane i czy tak powinno być? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj