Polecane posty

TomekP9121    0

Witam.

Ostatnio stałem się posiadaczem formownicy do redlin marki weremczuk. Tylne wały forumujące napędzane są olejem.

I tu pojawia się problem - kiedy podłącze wąż do gniazda hydrauliki, i nastawie dźwignię na pozycję roboczą (tak jak do kiprowania przyczepy) wszystko ładnie działa dopóki maszyna nie zetknie się z gruntem. Wtedy dźwignia wraca do poziomu neutralnego (czyli taka sytuacja jak przy max. podniesieniu skrzyni przyczepy)

 

I teraz moje pytanie - czy istnieje możliwość regulacji ciśnienia oleju na szybkozłączach , tak bym mógł ustawić takie ciśnienie, by nie wyrzucało dźwigni do pozycji neutralnej? Kolega w pronarze p5 ma taką regulację. Przepraszam, że wypowiadam się nieprofesjonalnie, ale mam nadzieję ze w miarę jasno wytłumaczyłem o co mi chodzi.

 

Z góry dziękuję za pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Musisz sobie zrobić blokadę.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Braian10176030
      Czesc wszystkim. W fortschricie hudraulika zewnetrzna bardzo wolno i slabo dziala. Plug b200 na kole z tylu zeby podniosl to musze przegazowac a grubera z talezowka na podnosniku podnosi. Jak ustawic prawidlowo ten rozdzielacz. Przypuszczalnie kiedys napedzal hydrosilniki. (C330 na bardzo wolnych obrotach duzo szybciej podniosla niz zt303) bardzo bede wdzieczny za pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj