Poznan1991

Tabela Wysiewu Rauch ASIS 30.1 W

Polecane posty

Poznan1991    1

Witam. Czy macie jakieś nowe tabele na nawozy??? Mówię tu np o Kiesericie lub Korn- Kali? Podpasywanie nie zawsze daje dobry rezultat. By mogli chyba odnowić trochę te tabele tak jak ma Amazone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

to daj linka do tej apki.

Ja tak samo co znalazłem tabele w necie na stronie kuhna to duzo nawozów brakuje.

Duzej roznicy mi to nie robi  przy mds 1142 bo robie prope krecona i dane wbijam w komputer ale w starszym mds 921 juz tak rozowo nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    585

Proszę zwrócic uwagę że są wszystkie nawozy, tylko nie pod literami "PL" a n.p. "D" lub " F". Przytoczony Kizeryt jest w nawozach Mg (D) (F) , Korn Kali też jest w nawozach "K" pod krajami (F) , (D) gdzie zresztą jest produkowany .Nawet Puławska saletra jest tylko pod oznaczeniem (DK) a nie ma jej w Polskiej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    585

Proszę zwrócic uwagę że są wszystkie nawozy, tylko nie pod literami "PL" a n.p. "D" lub " F". Przytoczony Kizeryt jest w nawozach Mg (D) (F) , Korn Kali też jest w nawozach "K" pod krajami (F) , (D) gdzie zresztą jest produkowany .Nawet Puławska saletra jest tylko pod oznaczeniem (DK) a nie ma jej w Polskiej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sumek666
      Cześć!
      Stoję przed dość pilnym wyborem rozsiewacza.
      Otóż w grę wchodzą:
      1. Amazone ZA-M 1001 Special
      2. Rauch MDS 17.1/19.1
      3. Kverneland CL 1100
      Co możecie o nich powiedzieć? Jak z jakością powłok lakierniczych?
      Cena i odległość nie ma znaczenia bo są one w przedziale 15-17,5 tyś netto a do dilerów mam od 800 m do 15 km 
    • Przez PRIMO
      Zakładam ten temat ponieważ mam problem ze znalezieniem tabeli wysiewu nawozów i zwracam się do użytkowników tych modeli żeby podzielili się swoimi doświadczeniami. 
    • Przez marecki5878
      Witam,
      Kupiłem ostatnio rozsiewacz Rauch model Beta-m, i nie wiem jak go ustawić ponieważ on ma oprócz regulacji dawki wysiewającej ma jeszcze jedną regulację w stosunku talerzy do otworu. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia albo wie o co chodzi w tym ustawieniu to będę bardzo wdzięczny za pomoc.

    • Przez Kamix20
      Witam, 

      mam pytanie do posiadaczy rozsiewaczy Raucha i Sulkiego. Będe brał rozsiewacz na MR i musze zadecydować co by zakupić. Rozsiewacze do wyboru to albo Rauch MDS 17.1Q albo Sulky DX20+. Rozsiewacze wyposażone w komputer sterujący dawką, siew graniczny, full hydraulika, plandeka ze stelażem i jakieś tam oświetlenie. Ten Sulky teraz ostatnio mnie zainteresował ma on 900l to i tak bede musial skladac prosbe do Agencji o zmiane. Ogólnie rzecz biorąc prosiłbym ludzi którzy mają takowe sprzęty o wypowiedzenie się na ich temat. W MDS boje się troche regulowania tych łopatek do każdego nawozy inaczej. W Sulkim jest to troche inaczej rozwiązane bo jest tam rynienka którą sie steruje padanie nawozu na talerz. Na YT widzialem ze ludzie troche pisali ze Sulki po 2 sezonach ma problem z lakierem. 

      Dzięki za odpowiedź  
    • Przez Rolas132
      Witam
      Planuję kupić rozsiewacz.Pod uwagę biorę kverneland cl ew (posiada komputer z wagą dozujący dawkę nawozu w zależności od prędkości jazdy "tellus go", system wysiewu center flow limiter, plandeka cena ok 42000zł
      Rauch axis 20,2q (podobe wyposażenie tylko bez wagi) cena ok 44000zł
      kverneland 1100l  rauch 1000l planuję rozbudować do 2000l
      Co wybrać? pomóżcie!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj