eev

fendt 818 vs new holland tm 190

Polecane posty

eev    0

witam

 

   stoje przed wyborem miedzy tymi dwoma modelami..... prosze o opinie o fendzie i moze macie porownanie tych sprzetow

dodam tylko ze fendt to werjka z 1995 roku 11 tys godzin i piekny stan........maszyna z holadni a holland t opolski salon szerokie gumy full wypas 2006 rok i tylko 3,5 tys godzin

o tm-ach kraza legendy ale ja jestem tego zdania ze zalezy jaki sie egzemplarz trafi to tak chodzi

 

za info z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Prawdą jest,że o wszystkich markach i modelach krążą legendy te dobre i te złe :D

Jeśli ja bym stał przed takim wyborem jak Ty to bez zastanowienia się brał bym TMa ale piszę to nie widząc obu tych konkretnych ciągników i nie znając Twoich potrzeb w gospodarstwie oraz warunków w jakich będą te ciągniki pracować.

Powinieneś też ten post dodać do kategorii NewHolland bo tu jeśli ktoś się odezwie to raczej fan Fendta a jak będziesz miał opinie fanów obu marek i modeli to łatwiej będzie coś z tych wpisów wywnioskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Ja również bym się nie zastanawiał tylko brał TMa. Młodszy, na pewno tańszy a TM to są dobre bezawaryjne czołgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3875

Wszystko zależy w jakim są stanie oraz z jak dostępnością serwisu w twojej okolicy. Każdy ma swoją filozofię i inaczej Tobie doradzi. Ja np brał bym Fendta ponieważ mniej pali i jest mniej awaryjny a ktoś inny NH bo nowszy i mniej wypracowany to chyba jedyne zalety tego pojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eev    0

jeden i drugi w ladnym stanie tm ma tuza i obciaznik i jest 11 lat mlodszy ale z koleji fendt to fendt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Nie wiem jak u TM bo mam TG, ale 818 jest kur..sko zwrotna w porównaniu z niebieskim. Sąsiad, który siadł na naszą 818 twierdzi że nawet zwrotniejsza od jego małej Proximy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bastek2210
      Witam czy powie mi ktoś z jaka siła docisnąć głowice w fendt 816 man d0826? Oraz jaki powinien być luz zaworowy pozdrawiam 
    • Przez impres-me
      Witam. Może już ktoś przerabiał temat bądź ma wiedzę czy się da albo jak to wykonać.  A mianowicie chciałbym dołożyć sterowanie z zewnątrz przednim tuzem . Niestety nie mam ehr na przód.  Ale Widziałem W ogłoszeniach podobny ciagnik który również go niemiał ale posiadał przy tuzem sterowanie góra dół.  Takie rozwiązanie w zupełności by mi na chwilę obecną wystarczyło. Gdyby ktoś coś wiedział proszę dać znać.   Pozdrawiam
    • Przez impres-me
      Witam czy mógłby mi ktoś wyjaśnić zasadę działania i użytkowania tych elementów w fendzie 800 favorit. 
      1 to zbiorniczek na alkohol W instalacji pneumatycznej .  Instrukcja niewiele o tym mówi.  
      2 jakiś przycisk gumowy z drugiej strony tej cewki jest taki sam ,
       
      Może mi ktoś wytłumaczyć jak tego używać? 


    • Przez lolo32
      Interesuje mnie ten typ z lat 1995-1998 silnik ,skrzynia, hudraulika tylko to mnie interesuje.
    • Przez nobi123
      Witam mam problem z EHR w Fendt 824 rok 2000. Nie działa cały panel sterowania, błąd jaki mi pokazuje to 33.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj