Polecane posty

klk16    0

Witam mam problem z moim case jx 90 z 2011 roku otóż przy ostatnim bawieniu się w elektryka gdzie chciałem zrobić światła w przyczepie po przełączaniu kabelków w wtyczce znikneły kierunki a przed działały normalnie po sprawdzeniu bezpieczników które są wporządku problem nie ustał a właściwie się zwiększył otóż włączył się samoczynnie przedni napęd moje pytanie brzmi co może być nie tak ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

a awaryjne sa? może przerywacz sie spalił jak zrobiłeś zwarcie?


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klk16    0

też nad tym myślałem w którym miejscu on się znajduje 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klk16    0

bo są tam 2 takie duże bezpieczniki czarne kwadratowe ale te wyglądają jak nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

chyba mówisz o przekaznikach a skoro nie odrozniasz bezpiecznikow od przekaźników to żeby nie narobić sobie dodatkowych kosztów zaproś elektryka


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilo1888    61

popieram kolege wyzej i czy zamieniles kable w wtyce od przyczepy czy w gniezdzie od ciagnika ? , a i czy to nastapilo nagle czy po czasie poniewaz dajac nawet przewod + na zlacze masy powinien wybic bezpiecznik ale czasem bywa tak ze jest zle dobrany i predzej sie przewod stopi lub uszkodzi przekaznik ale nawet przez uszkodzenie przekaznika nie powinien byc blad z przednim napedem mozliwe ze gdzies przewod styka z innym zasilajacym wlasnie przekaznik od przedniego napedu , tak czy inaczej najlepiej miec schemat ktory przekaznik i bezpiecznik jest od którego ukladu , znajac te informacje mozna miernikiem ustalic jak plynie prad przez uklad np wylaczyc naped i sprawdzic czy dochodzi prad do przekaznika (to tylko przyklad) jeali jest poczatkujacym to radze tak jak kolega powiedzial aby zaprosic kogos ogarnietego w tych sprawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klk16    0

W tyczce od przyczepy. A schemat jaki bezpiecznik do czego pasuje mam i nic to nie daje jeśli wyciągnę bezpiecznik na przód nic to nie daje a przód włączył się samoczynnie pod czas jazdy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krystian96
      Witam. Mam case jx 80 i od pewnego czasu nie da sie nim plynnie powoli ruszyc z miejsca czy np gdzies podjechac / podcofnąc bo puszczajac sprzegla szarpnie nie ma plynnosci . ciągnik ma 1100mth i  rok temu zmieniana byla linka od sprzegła
    • Przez Macklim22
      Mam problem. W trakcie pracy ciągnik przestał reagować na ruchy  dźwignią rewersu i stoi w miejscu. Co może być przyczyną tego stanu rzeczy ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj