Robert13

Claas Arion 620 czy Deutz-fahr 6160 Ttv

Polecane posty

Robert13    2

Jak w temacie podałem, zastanawiam się nad kupnem ciągnika Claas albo DF amortyzacja przedniej osi Tuz i Wom. Będzie to ciągnik główny, do ciężkich robót. Co polecacie jakie są wady i zalety tych maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzybu1    35

hej, staliśmy przed podobnym wyborem ... 6160ttv // Arion 640 cmatic. Wybraliśmy claasa. cenowo wyszło troszku na korzyść deutza ale serwis ttv był sporo drozszy. O claasie mogę napisać tyle, że mam go 1.5 roku, wyrobione 1200 mtg. Po pewnym czasie wymieniony był zawór, bo nie trzymał ciśnienia- od podnośnika (podobno feler z fabryki) Ogólnie nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeus11    23

to jak bez adblue to bierz.
ja w swoim wyłączyłem zawór Egr i teraz spalanie spadło silnik nie jest tak zamulony jak wcześniej. ogólnie ciągnik dobry mam na nim 2400 godzin i żadnych poważnych awarii nie było ale komfort pracy jest bardzo dobry też mam john deere i w claasie jest wygodniej
mój to arion 640 cebis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adonis9    0

ile moze kosztowac ttv 6190 ?? widzialem ja w pracy kultura- szerszy masz rozstaw osi porownujac do ttv 6160 i jako ciagnik do ciezkiej pracy jak najbardziej bym szukal mocniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert13    2

Adonis9 nie wiem ile kosztuje ttv 6190. A jaki masz na myśli inny ciągnik? Claas jak patrzyłem to jest dłuższy i szerszy od Df

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adonis9    0

Długość i szerokość różnice kilkucentymetrowe ale spójrz na masę netto pojazdów patrząc na katalog claas podaje mase z PEŁNYM ZBIORNIKIEM :) i masa ciągnika tu jest na kozy sci DF. Patrząc na sprzedaż sąsiadów  z zachodniej  granicy jak ktos ma kasę kupuje FENDT,  John Deere R (nie mylic z M :) ) oraz DF  ttv( ale uwaga te montowane w Niemczech nie we Włoszech czyli  modele pow. 150KM ) także ja bym odrzucił Claasa i brał jednak DF . Wybór bogaty także twój wybór. Maszynę dopasuj sobie do posiadanego sprzętu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert13    2

Do Jd nic nie mam ale nie podobają mi się. I nie wiem czy jest warto wydać 80 tyś więcej. A co do Fendt dobra maszyna ale za droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2255

Długość i szerokość różnice kilkucentymetrowe ale spójrz na masę netto pojazdów patrząc na katalog claas podaje mase z PEŁNYM ZBIORNIKIEM :) i masa ciągnika tu jest na kozy sci DF. Patrząc na sprzedaż sąsiadów  z zachodniej  granicy jak ktos ma kasę kupuje FENDT,  John Deere R (nie mylic z M :) ) oraz DF  ttv( ale uwaga te montowane w Niemczech nie we Włoszech czyli  modele pow. 150KM ) także ja bym odrzucił Claasa i brał jednak DF . Wybór bogaty także twój wybór. Maszynę dopasuj sobie do posiadanego sprzętu.

 

Rozkład masy w claasie 51/49 i wystarczy żeby przebić pare kg masy więcej DF - proste. 

Wybierając ciągnik odrazu odrzuciłem CNH i SDF i nie żałuje, tyle że ja potrzebowałem ciągnik do ciężkiej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierzo    19

jakie ceny proponuja za DF 6160 TTV?

Nowy model agrotrona 6155 ttv kosztuje już 360 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj