adamadam241

jd 6030 zakup

Polecane posty

adamadam241    20

witam  prosze uzytkownikow jd  6030  lub podobnych o rade  mam na oku jednego jd 6030 z turem  skrzynia z 4 pulbegami i rewersem bez sprzagła  rok 96   na co mam uwazac przy zakupie  gdzie patrzec czy szczegulnie na cos zwracac uwage  prosze o pline  podpowiedzi  z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

trochę stary ten JD o nowszym nie myślałeś?  w takim to już raczej wszystko siiada,  uważaj na przednią oś bo jak tura miał to może być wyjechana  i skrzynia tak samo, ogólnie 12-15 tyś mth to już silnik do remontu a ile za tego JD chce kasy sprzedający?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john77    8

Motogodzin to ma ale 15 tyś co 10 tys licznik się zeruje. Mam jd 6800 z 97r i narazie smiga sprowadzony 5 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamadam241    20

gosciu go 3 lata temu kupil z francji 3 lata go ma. a moze cos z tych ponizej?

https://www.olx.pl/oferta/massey-ferguson-6150-ladowacz-quicke-CID757-IDgOSKD.html

https://www.olx.pl/oferta/massey-ferguson-4235-ladowacz-czolowy-CID757-IDiGscp.html

https://www.olx.pl/oferta/massey-ferguson-4245-CID757-IDiPWz3.html

https://www.olx.pl/oferta/john-deere-6300-klimatyzacja-pneumatyka-CID757-IDihjmD.html
dodam ze ma to byc ciagnik do. opryskiwacza i do rozsiewacza tur bedzie odpiety i uzywany sporadycznie. doradzcie bo musze cos kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubert9595    4

poszukaj case cs 94 dobre ciągniki w przyzwoitej cenie plusy to dość tani i prosty  w naprawie np. silnik za około 4.5 tysia zrobisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

ile masz kasy bo tak czy siak jak chcesz dać 60 tyś za (trupa) to lepiej pożycz sobie jeszcze 60  i kup ten ciągniczek. za 100 netto  ci sprzedadzą spoko a  Będziesz miał nówkę czyli przez pierwsze lata 0 wkładu, jak ci nie spasuje to go luniesz za dobrą kasę bo chętnych będzie na niego..

 

841112757_3_1080x720_traktor-traktory_re

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

poszukaj case cs 94 dobre ciągniki w przyzwoitej cenie plusy to dość tani i prosty  w naprawie np. silnik za około 4.5 tysia zrobisz 

wielki plus tego modelu cs to odzielna hydraulika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ejczbio
      Witam, mam pytanie chyba bardziej do serwisantów, ale może i nie tylko. Chciałbym wyłączyć włączanie przedniego napędu przy wciskaniu hamulca, ponieważ uważam to za najbardziej debilny patent w moim ciągniku (6230) Wg. mnie to powinno działać dopiero przy prędkościach większych niż 10km/h W sumie nie mam pojęcia jak to rozwiązać, czy wpiąć się gdzieś w układ elektryczny, np. za czujnikiem który jest odpowiedzialny za włączenie napędu po wciśnięciu hamulca i zastosować włącznik ON/OFF?
      Jak myślicie, da się coś z tym zrobić?
    • Przez Omniq
      Witam,
      Posiadam instrukcję serwisową do JD 7430 i 7530 Premium. Instrukcja w języku angielskim w formacie PDF, nie skan książek tylko porządny pdf. Mogę się podzielić gdyby ktoś potrzebował
       

    • Przez dawwro03
      Witam mam problem w ciągniku john deere 6430 premium z tlsem. Dokładnie chodzi o to że zaraz po odpaleniu ciągniku gdy oś ustawia się do swojego poziomu( jest ustawione na auto) nie podnosi płynnie ale mocno szarpie ale da się przełączać między funkcjami( auto, max, manual) i na wszystko reaguje ale zawsze szarpie. po jakimś czasie wyskakuje błąd ( TSC 523976.04) i już nie da się nic zrobić to znaczy przełączać miedzy tymi funkcjami. Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu traktora wszystko jest ok oprócz szarpania, ale po jakimś czasie znów to samo. Traktor mam od nie dawna więc nie za bardzo wiem co by mogło być problemem. Z góry dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi. 

      20240308_170545[1].heic
    • Przez Deny
      Cześć,
      czy miałby ktoś manual serwisowy w formie pdf do JD 7530 którym mógłby się podzielić?
    • Przez Johny7430
      Witam, mam problem z ciągnikiem JD 7430 po wyskoczeniu komunikatu ecu 84.31 "ograniczona prędkość drogowa" traktor przestaje jechać po usunięciu komunikatu traktor pracuje dalej lecz po kilku minutach jest to samo. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj