dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

dziku    2

Jakie są ceny bydła w waszych rejonach?

 

Dyskusja o najbardziej aktualnych cenach bydła przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72443-ceny-bydla-rzeznego-2014//page__view__getlastpost

 

Wątek o cenach w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto....-rzeznego-2013/

 

 

 

 

Witam. smile.gif Mam do sprzedania 3 byki i juz po nie przyjechali i oferowali mi 4,60zł za kg. ale mówili zebym sie wstrzymał jeszcze tydzien bo prawdopodobnie troche cena podskoczy. To nie szprzedałem ich i czekam. A u Was jaka jest cena ??. I piszcie o jakim regionie piszecie. Pozdrawiam. smile.gif

Edytowano przez AF_Mirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvb3000    7

Chciałbym odnowić zapytanie które jest w temacie, ponieważ chce niedługo sprzedać kilka sztuk, a gdzieś usłyszałem, że ceny sie zmieniły na niekorzyść, jeszcze w czwartek proponowano nam 4.40 za kg. Już w niektórych miejscach dawali tyle na WBC. Jak sprawa wygląda u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

ja 3 tygodnie temu sprzedalem po 4,9 + vat, tylko ze bylo to 12 sztuk srednia waga 750 kg, w wieku do 24 miesiecy, prawie wszystkie mieszance i do tego musialem miec dokumenty na eksport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzezmen    0

Okolice Wrześni(wielkopolska) w tamtym tygodniu płacili 4,30.Strasznie i nie biorą starszych niż 24 miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

4,8zł/ za żywą wage. tylko warunek 650 kg to minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez104    0

A u mnie 5 zl ale i tak w innych krajach unijnych placa dwa razy tyle polscy politycy powinni sie wstydzic ze rolnik tak malo dostaje a tyle pracy w to musi wlozyc :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

nie wiem skad masz takie dane,ze dwa razy wiecej...bo np w Anglii za czysto rasowe charolaise ()dorosle na rzez) w klasie ekstra srednia cena wynosi 1,09 funta,czyli na zlotowki to ok 5,9. A jak u was placa 5 zl to i tak dobrze na dzien dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

5.5zł plus VAT


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

niewiem jaka jest cena za wage zywa ale oostatnio sprzedawalwm dwa byki do Morlin na WBC po 8,87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

zaczynaja drozec:):) mialem dzis oferte po 4.9 +vat,nie wiem czy to chwilowe,ale sami dzwonili a to cos znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15
Okolice Wrześni(wielkopolska) w tamtym tygodniu płacili 4,30.Strasznie i nie biorą starszych niż 24 miec.

 

wielki mi interes :P bo uważam że takie 15-18 miesięczne są najlepsze ze względu na jeszcze optymalne przyrosty


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

wczoraj sprzedałem po 8,36 zł + Vat na WBC


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ostatnio słyszałem o cenie 4,7+vat


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

Ja wczoraj sprzedawalem 10 sztuk. Trzy mieszance i 7 czarno bialych(w tym 4 typowe h-f). Cena za calosc 4,9 + vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ile średnio ważyły??bo pewnie nie byly starsze jak 24m-ce...u mnie było 7szt wszystkie czarnobiałe,średnio ważyły po 725kg miały od22 do 24m-cy. jak przyjdze faktura to napsze po ile wyszły na żywą wage


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzezmen    0

"Ja wczoraj sprzedawalem 10 sztuk. Trzy mieszance i 7 czarno bialych(w tym 4 typowe h-f). Cena za calosc 4,9 + vat. "

 

Do jakiej firmy sprzedajesz?Na zywa wagę czy poubojowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

Byly w wieku od 18 do 22 miesiecy,srednio wyszly po 720 kg. One szly do firmy Salus w Pniewach,ale sprzedawalem przez posrednika ktory im dowozi. I jest taki motyw,ze on mi zaplacil lepiej niz bezposrednio chcieli dac z Salusa. No i ta cena jest za wage zywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj