dzarjan8111

Częsci do zachodnich sieczkarni

Polecane posty

CaptOOrniC    2

Po woli zbliża się okres zbioru kukurydzy na kiszonkę ewentualnie na zielone zadawanie dla bydła. Dlatego przymierzam się do naprawy mojego Claasa Jaguara 25, ale ceny części do niego trochę mnie przerażają : 2 talerze tnące + 2 gumy do "czubów" i linka sterująca rurą wyrzutową wyszło 1900 zł (za całą sieczkarnię zapłaciłem 2000). A teraz moje pytanie, może ktoś wie gdzie mógłbym dostać jakieś zamienniki do mojej maszyny, ewentualnie czy mogę dopasować od jakiegoś innego modelu linkę czy talerze tnące, będę bardzo wdzięczny za wszelkie namiary.

 

PS Przy okazji zaznaczam ,że tego Jaguara używam na góra 2 hektary rocznie , więc jakiś kosmiczny wydatek nie wchodzi w grę . :)


Sprzedam Ursusa 912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

witam gdzie mogę dostać części do claasa jaguara części głównie chodzi mi o części do silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burn    0

a jakie Ty gumy do czubow kupowales???bo ja mam taka sama sieczkarnie.. i ja zadnych gum tam nie mam...a nozy tych od dolu nie wymienialem od kupna a maszyna robi co roku 10ha kukurydzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CaptOOrniC    2

Burn też nie miałem żadnych gum , ale były ich fragmenty, służą one chyba podtrzymywaniu ściętej kukurydzy , aby nie opadała na ziemię tylko bezproblemowo została wciągnięta przez bębny do noży tnących, zrobię zdjęcie to jakoś postaram się ci podesłać .

 

PS takie gumy jak w załączniku tam przychodzą ( sorry za jakość )

post-13691-0-95451500-1308942964_thumb.jpg

Edytowano przez CaptOOrniC

Sprzedam Ursusa 912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burn    0

sam nie wiem do czego te gumy sa ale ja ich nie mam i jakos jak teraz kosze i jakos nie ma takich objaw jak piszesz... jedynie troche ziaren lezy ale powodem jest sucha kukurydza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam części zamienne do przystawek Kemper zestawy m4500 firmy MWS oraz innych modeli m3000

- Nóż tnący na duży bęben (66037) - 4 szt.

- Nóż tnący na duży bęben (66038) - 4 szt.

- Nóż tnący na mały bęben (66035) - 4 szt.

- Nóż tnący na mały bęben (66036) - 4 szt.

- Śruba do noża (5639) - 88 szt.

- Nakrętka do noża (3422) - 88 szt.

- Zbierak lewy (67156) - 4 szt.

- Zbierak prawy (67157) - 4 szt.

- Śruba zbieraka 8x25 (57518) - 8 szt.

- Śruba zbieraka 10x25 (63325) - 8 szt.

- Nakrętka zbieraka M8 (3422) - 8 szt.

- Nakrętka zbieraka M10 (4615) - 8 szt.

 

Masz pytania dzwoń 506-305-007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj