DOT3

CZY WARTO KUPIC CASE MXU 135

Polecane posty

DOT3    0

WITAM PROSZE O POMOC BO DOSTAłEM ATRAKCYJNA CENE NA CASE 135 MXU 210 NETTO I NIEWIEM CZY WARTO BRAC CO OTYM MYSLICIE I CZY WARTO KUPIć TEN CIąGNIK I CZY JEST ON AWARYJNY CZY NIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mav    1

a co to za różnica ile ma ha? bez sensu pytanie które nic nie wnosi do opisu maszyny.

 

wracajac do wątku

 

test MXU 135 w wersji NH był w profi

http://www.dlg-test.de/pbdocs/traktoren/Ne...TSA135_2005.pdf

 

rózni sie kolorem i maska ale parametry techniczne ma te same B)

 

i teraz mozna sobie porównac z konkurencja <_<

polecam porównywanie mocy w KW a nie KM i sprawdzanie norm w jakich jest miezona bo koncern CHN zawsze je zawyża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Podaj jakie wyposażenie dostajesz za te pieniądze. bo to że case mxu 135 za 210 tys. to niewiele mówi.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łukasz    29
a co to za różnica ile ma ha? bez sensu pytanie które nic nie wnosi do opisu maszyny

wydaje mi się że niuzasadniony był by zakup prawie 130 konnego ciągnika na 30hektarów :angry:

a wracają do tematu cena jest dobra lecz ja nie jestem użytkownikiem takiego ciągnika więc niedoradzę Ci za bardzo ale wydaje mi się że są to bardzo dobre ciągniki więc warto kupic taki ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

ha mają znaczenie. tak jak i to do czego będzie używany bo jak do ładowacza to można się zastanowić czy nie jest zbyt długi.

 

A tak na marginesie to dlaczego ten wątek jest chyba ze 3 razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOT3    0

WYPOSAZENIE NIEJEST UBOGIE KUMPEL ZA TEN SAM CIAGNIK OD INNEGO DYLERA DAł 225TYS TO JEST TROCHE RUZNICA

KTOS SIE PYTAł ILE MAM HEKTAOW! 90 HA NA DZIEN DZISIEJSZY ALE RACZEJ SIE ZWIEKSZY WIEC TEN CIAGNIK BEDZIE NAPEWNO WYKOZYSTANY JEST W NIM WSZYSTKO OPRUCZ RESOROWANEJ PRZEDNIEJ OSI I PRZEDNIEGO TUZ BO TO MI JEST NIEPOTRZEBNE !!!!

 

A JESZCZE JEDNO DLACZEGO KAZDY MóWI ZE NH JEST LEPSZY I DLACZEGO KAZDY MóWI ZE WOLAł BY NH CO????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Wcale nie wszyscy. NH to jak na moje naszpikowane elektroniką zabawki. NH na główny ciągnik w gospodarstwie to bym raczej nie wybrał bo są trochę małe i lekkie(przy pługu mogło by bujać)

 

DOT3

Istnieje coś takiego jak edycja wątku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mav    1

kat lekkie w prorównaniu do czego?

 

 

wybór pomiedzy NH a Case to tylko wybór w kwesti gustu czy sentymentu do marki a nie porównaniem parametrów technicznych bo sa to identyczne ciagniki wyprodukowane w tej samej fabryce przez ten sam koncern.

więc wytłumaczcie czym sie rózni NH od CASE <_< oprucz koloru, maski i tego ze os superskretna to patent NH którego Case nie moze miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOT3    0

brzozak2 dlaczego wolisz czase masz taka maszyne czy co odpisz

 

dzisiaj byłem w jd ogladałem 6630 premiu i mi sie bardzo spodobał jest zgrabniejszy ciezszy od case i troche sie ruzni wyposazeniem od cena ale bardziej podoba mi sie ten jd ale jest droszy o 30 tys zł i teraz niewiem bo zata sama cene co jd maił bym fenda 412 a druga sprawa czy warto przepłacac moze lepiej kupic tego case co myslicie????? bo za 30tys mam juz agragat uprawowy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4
kat lekkie w prorównaniu do czego?

 

 

wybór pomiedzy NH a Case to tylko wybór w kwesti gustu czy sentymentu do marki a nie porównaniem parametrów technicznych bo sa to identyczne ciagniki wyprodukowane w tej samej fabryce przez ten sam koncern.

więc wytłumaczcie czym sie rózni NH od CASE <_< oprucz koloru, maski i tego ze os superskretna to patent NH którego Case nie moze miec?

 

 

a czym się różni AUDI od VW SEATA czy SKODY??? tak samo jest z CNH czy SDF - każdy wybiera to co mu odpowiada no i trzeba głównie zwrócić uwagę na SERWIS.

 

Ja mam CASE MXU 110 z pełnym wyposażeniem i jestem zadowolony. Duży plus który różni CASE od JD to to że mają mniejsze zużycie paliwa i chyba sprawniejszą hydraulikę. Kabiny są bardzie ergonomiczne.

 

ALE JAK ZAWSZE WYBÓR NALEŻY DO KUPUJĄCEGO!!!

 

ps. Kto dał ci taką ofertę? i skąd jesteś to może udałoby się jeszcze coś urwać z tej ceny???


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871
dzisiaj byłem w jd ogladałem 6630 premiu i mi sie bardzo spodobał jest zgrabniejszy ciezszy od case i troche sie ruzni wyposazeniem od cena ale bardziej podoba mi sie ten jd ale jest droszy o 30 tys zł i teraz niewiem bo zata sama cene co jd maił bym fenda 412 a druga sprawa czy warto przepłacac moze lepiej kupic tego case co myslicie????? bo za 30tys mam juz agragat uprawowy!!!!

co? fendt 412 w cenie jd 6630 premium? moge wiedziec jakie dokladnie te pferty ci dali? ten 412 to occzywiscie bez vario? i pewnie to ta starsza seria, bo nie chce mi sie wierzyc ze ten nowy wypust tyle kosztuje, no ale wszystko sie moze zdarzyc...


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOT3    0

ps. Kto dał ci taką ofertę? i skąd jesteś to może udałoby się jeszcze coś urwać z tej ceny???

 

a wjakiej cenie jest ten 135 case bo ja dostałem 210 tys bez upustu no to jezcze mozna ponegocjowac ale chyba tak zostanie i wezme resorowana os i bedzie si.

 

a cene taka podali mi w paszkowie koło Poznania

 

a wie moze ktos ile pala case czy mnie od jd / ile spala w orce z plugiem 4 skibowym prosze o rade !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

sorki wszyscy za off topa: DOT3 jeszcze jeden twoj wybryk i już nie bedziesz z nami sie bawil,

po polsku nie rozumiesz? kazdy wszedzie zwraca ci uwage a ty dalej rżniesz głupa czy co robisz?

 

1. Mamy taka opcje jak edytuj i tam dodajemy nowa zawartosc do posta a nie dodajemy nowa odpowiedz - czy to jest jasne czy trzeba ci to recznie uswiadomic?

2. mozesz zaczac pisac po polsku? czy ty powaznie jestes 100% dzieckiem neostrady?

3. Uwazaj na CAPSLOCKA, chociaz z tym juz ci idzie ciut lepiej

 

stary malo bylo takich osob jak ty, ze widzac twoj nick w poscie to juz mi sie cisnienie podnosi!!!


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nic dziwnego Yacenty-DOT3 to specyfikacja płynu hamulcowego-a jak wiadomo w układzie hamulcowym panuje ciśnienie (sporawe)-to i nic dziwnego,że i Tobie się podnosi <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Witam . Posłuchaj w jednej odpowiedzi w tym wątku napisałeś ,że twój kumpel kupił takiego więc proponuje ,abyś go zapytał oto ile on pali i jak się sprawuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1

DOT 3 co do MXU 135 uważam że ciągnik jest dobry. Po pierwsze nowoczesne rozwiązania, bardzo dobry silnik oraz komfortowa skrzynia biegów. MXU 135 PRO bo pewnie o tym modelu mówisz ma jak dla mnie bardzo bogate wyposażenie standardowe gdzie pewnie Jelonek nie może się pochwalić, kabina w MXU jest jedną z najlepszych w klasie, klima i ogrzewanie są w dolnej części kabiny więc nie ma problemu z dmuchaniem w twarz, szyberdach pod ewentualny ładowacz w standardzie, z pługami obracalnymi 4 i agregatami z siewnikami 3 m radzi sobie bardzo dobrze. Skrzynia 16x16 z funkcją AUTO oraz programowalnym trybem przełączania w zakresie 5,10,15,20,25% sam decydujesz jak czuła ma być na zmiany obrotów. System Power Booster dodatkowa moc na WOM i w transporcie, silnik 24 V, Common Rail, bardzo wysoki moment obrotowy co daje bardzo dobrą elastyczność w pracy. W standardzie są 4 podwójne wyjścia hydrauliczne każde z regulowanym przepływem, system stałej prędkości silnika, AUTO-WOM nie chcę wyliczać ale jeszcze jest takich udogodnień kilka. Pytanie co masz w Jelonku za 30 tys więcej!!!! Odpowiedz sobie sam super wyposażony ciągnik, nowoczesna technika i agregat czy Jelonek z pewnie sporo gorszym wyposażeniem bez agregatu. Oba mają pewnie wady i zalety. Czy 30 tys to dużo? Dla mnie tak, na wsi nic nie jest łatwe a uzyskać z gospodarstwa 30 tys ciężko więc sam sobie odpowiedz na pytanie czy warto, moim zdaniem nie. Na temat paliwa z tego co wiem spalanie w 4 obracalnej i górzystym terenie oscylowało 14-16 l tylko zabij mnie nie wiem na ha czy na godzinę. Nie słyszałem opinii aby ten model był paliwożerny. Co do jakości też jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasso    9

Trochę już minęło czasu od ostatniej wypowiedzi dlatego też chciałbym ten temat pobudzić. Zastanawiam się nad kupnem używanego case mx 135, i ostatnio wpadła mi w oczy wersja mxu 115 na allegro jeden http://moto.allegro.pl/case-mx135-i2591418610.html oraz ten mxu http://otomoto.pl/case-115-mxu-john-deere-fendt-case-mxu115-A183167.html co prawda cena ta sama w akurat tych dwóch. Chciałbym prosić o Wasze opinie, najlepiej jakby wypowiedział się jakiś użytkownik której z takich casów.

Pozdrawiam i liczę na rzetelne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Nie wiem jak się sprawują, ale złego słowa o nich nie słyszałem.Jednak dałbym plus za skrzynie biegów, bo wszystkie biegi przełącza się pod obciążeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link91    8

Ja akurat nie znam się na ciągnikach case ih,ale jest u mnie na wsi jedna sztuka tego modelu jest znajomy gospodarz posiada ten ciągnik, z początku narzekał na spalanie teraz widzę że coraz więcej tym ciągnikiem jezdżi nawet ładnie chodzi, tylko jedno mnie zastanawia czemu ten ciągnik cały czas tak charakterystycznie gwiżdże że z daleka go słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj