everto

Kalibracja renault 103.54

Polecane posty

everto    58

Witam
posiadam renault 103.54 na rewersie elektrohydraulicznym i 3 półbiegami z 95r. Mam z nią taki problem że mianowicie przełączenie rewersu trwa zbyt długo około (3-5 sek).Po przełączeniu z N (jak ciągnik stoi) na przód/tył trzeba te 3-5 sek odczekać i podczas jazdy jak zmieniam kierunek przód-tył również około tylu trzeba odczekać. Czas ten jest jednakowy i na wolnych obrotach silnika jak i na wysokich.Jest to dość denerwujące i utrudnia prace w polu. Dodam że podczas zmiany nie następuje szarpnięcie.
Był u mnie serwisant new hollanda prywatnie po godzinach i stwierdził że wg niego trzeby by wyregulować "czas napełnienia sprzęgieł". Niestety on nie posiada do renault odpowiedniej aparatury.

Stąd moje pytanie. Poszukuję speca który się tego podejmie. Okolice Płocka, Płońska lub Wyszogrodu. Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makel9    6

posiadam temisa ta sama skrzynia jest to wina komputera przekazuje z opużnieniem impuls na elektrozawór

Raczej nie jest to wina uszkodzonego sterownika i kalibracja powinna pomóc ..

Chętnie pomogę jestem z okolic Konina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Witam. Renault 110.54, 93r skrzynia z trzema półbiegami i rewersem elektrycznym ale ze sprzęgłem (pstryczek na desce góra dół bez pozycji neutralny) Nie działa pierwszy i trzeci półbieg jeździ tylko na drugim, kontrolki od pierwszego i drugiego półbiegu na desce podczas wciskania guzików, przeskakują normalnie, jedynie gdy przerzucę na trzeci półbieg jego kontrolka zapala się słychać jak by chciał wskoczyć po czym gaśnie i czasem zapala się kontrolka czerwona stop. Czy kalibracja by tu coś pomogła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj