Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Jak zrobi robotę to i spali. Przesiadłem się z Ursusa na NH i żadnej znaczącej różnicy w spalaniu nie zobaczyłem, u znajomego twierdził że około 30% mniej na korzyść NH 😁. Jeżeli chodzi o Atore to jestem zadowolony dała więcej na słabszym stanowisku niż Mercedes na lepszym. Różnica to max 200 kg na ha na korzyść Atory.
  3. Dzisiaj
  4. mimi007

Claas Xerion 5000

ee chyba się mylicie, zdaje się że to kockerling jakiś jest, bo z tyłu węże pneumatyczne wysiewu widać ;)
  5. Nie wiem,po to są katalogi w wersji elektronicznej papierowej żeby móc kupić z firmy jakiej się chce i mieć wymiar,ale nie napiszę na forum to będe miał gotowca po co być zaradnym najlepiej być na czyjeś łasce.Jak patrzę tutaj na niektóre pytania które są zadawane tutaj na forum zastanawiam się czy rodzice popełniają błąd wychowaniu że dziecko w żaden sposób nie jest przygotowane pod samodzielność czy po prostu same z siebie nie interesuje sie w żaden sposób i nie próbuje rozwiązać problemu na własną ręke.Nawet jeśli by wpisał uszczelniacz pokrywy blokady c-360 to by na pewno coś wyskoczyło te ciągniki są tak popularne że głowa mała,droga młodzieży ogarnijcie się w końcu.
  6. Adi96

Odstojnik paliwa w C-4011

Zalewam paliwo z lejkiem które ma sitko,filterka w odstojniku nie ma dobre 20 lat,ciągnik mi nigdy się nie zapowietrzył i nigdy nie stanął od tak sam z siebie.Po paru latach jak zmieniałem filtry paliwa były dość czyste troche było syfu ciągnik normalnie palił jeździł ale jak przyszła kapitalka to od A do Z było robione.Warto lać zawsze przez lejek które ma sitko bo nie ma syfu w baku nawet jeśli mam tankować na stacji biorę lejek specjalnie a ojciec cały przez lejek.Są filtry wstępne i dokładnie muszą wyłapać syf,w odstojniku osadza się grubszy.
  7. Sezon zakończony tydzień temu, może areał nie powalał, plony tak samo, ale z 5 arów 1900kg plonu handlowego.
  8. Wczoraj
  9. extrabyk

Claas Xerion 5000

Strach pomyśleć do czego podpinają maszyny uprawowe jeśli takim nawozy sieją... 😆
  10. Jaki koszt akumulatora i zaworu ? Zawsze zastanawiałem się nad tym by dać coś takiego do tylnego TUZ.
  11. Rolnik7343

Claas Xerion 5000

Może oszczędzają na paliwie i dla tego takim małym jeździ
  12. Można, kiedyś tam jak się uda
  13. Prawdopodobnie masz zużyty rozdzielacz w podnosniku musisz zdjąć plecak i dac rozdzielacz do regeneracji
  14. extrabyk

Claas Xerion 5000

Większego ciągnika nie mają, że się męczą takim maleństwem 😆
  15. ja za trzy tygodnie to już do siewu będę gotów
  16. extrabyk

Vogel noot xm 950

Nie wiem co rozumiesz przez głaz...bo u mnie przyczepa d47 pełna głazów to dwa do trzech głazów i przyczepa mocno przeładowana 😎
  17. Inwestor widać wysoko ma plecy ustawione a okolicznych ludzi głęboko w d*pie.
  18. Według Mnie to szybko wysiać wapno węglanowe w ilości 4ton na hektar głęboka orka NPK pod korzeń i dopiero talerzówka aż będzie dobrze rozdrobnione i wyrównane wysiać kukurydze i opryskać na chwasty dobrym środkiem lub mieszanką środków i powinno być ok. Próbki możesz pobrać przed samym wapnowaniem koszt jednej 15.20 co prawda wyniki przyjdą po kilku tygodniach ale dowiesz sie przynajmniej jeszcze przed siewem nawozów na jakim poziomie jest potas fosfor i magnez a ph na pewno będzie słabe po tylu latach nie siania wpana. Siarczan amonu nie jest zbyt dobry przy niszczeniu chwastów wieloletnich polecany jest raczej do samosiewów zbóż czy rzepaku niz do perzu według mnie wyrzucanie kasy w błoto no chyba że w mniejszej dawce i wiosną jak już wszystko dobrze podrośnie bo jak na rośliny które mają po dwa liscie to lepiej bez siarczanu amonu tutaj macie na ten temat artykuł https://www.agrofoto.pl/produkcja-roslinna/ochrona-roslin/glifosat-solo-czy-z-siarczanem-amonu,80012.html
  19. extrabyk

Lejkowiec dęty

Miałem napisać...żeby nie ostatni ale już ktoś napisał 😆 Kto gdzie i po co to kupował 🤔 W jednej dłoni karabin a w drugiej granat...na wypadek gdyby ktoś chciał Ci ten karabin zabrać po śmierci 😎 No i jeśli masz żonę to podaj adres na AF żeby się za ługo młoda wdowa nie marnowała 😎 Potem się będą ludzie dziwić co tak w tym miejscu tak super lejkowce rosną 😆 Czerwony muchomor kraszony białymi plamkami 😆 Ty uważaj żeby to nie był muchomor, któremu deszcz kropki zmył 😆 Ale żeś nam wytłumaczył... 😆 Czyli trujący nie jest tylko wzrok odbiera...prawie jak metyl 😆 Może trzeba dłużej poczekać na efekt...😆 W takim razie możesz z kolegą @Bananek chodzić na grzyby i nikt za Wami puszek po lesie zbierać nie będzie musiał 👍 U mnie zasady są proste...tylko prawdziwki,rydze,kurki i kanie...jak nic nie ma to i koźlaka wezmę ale to z przymusu...po resztę nawet się nie schylam. Z grzybami jak z babami...trzeba brać tylko te, które są tego warte a reszty nie tykać ☝ Rybak zawsze musi mieć mydło idąc na ryby na wypadek jak gówno złapie...ja na ostatnim "grzybobraniu" trafiłem na taki okaz...czyli na grzyby koledzy też trzeba chodzić z mydłem 😆
  20. U mnie na razie cisza, rzepak dopiero wychodzi
  21. Niby na jakiej podstawie widzisz że kto wcześniej zasiał ten wygrał? Jeszcze możesz się zdziwić,
  22. extrabyk

Jawa TS350

Twój Japończyk jest zbyt germański by stać obok Jawy a co dopiero się z nią ścigać 😉 Jeśli jest naprawdę w idealnym stanie to da się dość dobrze sprzedać taką Ukrainę. Co do Jawy to miałem w wersji De Lux czyli rama i silnik takie jak w tej z foto tylko zbiornik i boczki inne i kolorze wiśniowy metalik. Do tego inne siedzenie oraz chromowane błotniki i gmole ( osłony silnika i nóg w razie wywrotki)...oj miałem ja z nią przygody...
  23. Ma ktoś może taki wał. ..mile widziane opinie
  24. jutro albo w niedzielę, czekam na sitere
  25. no właśnie, a u mnie odkładnice same przy 4 obrocie starczają na max 400ha i dziurawe, lemiesz 200ha przy dobrych wiatrach a o dłutach nie wspomnę 25ha obrót a potem z 15ha i do wywalenia
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj