Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Wczoraj
  2. Majkelos

Meloman

Wyrośniety.
  3. Majkelos

Meloman vs trapero

Przenzyta potrzebuja deszczu, trapero bez konkurencji pod względem wzrostu oraz ochrony przez grzybami.
  4. ZELKOW

Rzepak exprit

u mnie teoretycznie na rzepaku nie było widać ale podczas oprysku wlatywały na szybę, u mnie w pęd do kwitnienia wali chrobry i sherpa. Monolit, quartz i Alabama takie jak u Cb exprit
  5. ZELKOW

Skagen

Mam nadzieję że swojego rzepaku nie przypaliłem bo jechałem siarczanem magnezu, u siebie czekam na po świętach z T1 a skracanie dam jeśli deszcze będą chodzić bo tak jak teraz jest to pogoda sama skróci
  6. sumek666

Pełnia.

Dzięki. Ja stary nie jestem a wiem o co chodzi. We filmie sie kraść nauczyli i tak im zostało do dzisiaj. Fajna reklamę żeś mi przypomniał teraz 😂🤣
  7. Miej na uwadze że nowe jakości jest nikłej, oryginalne gniazda w ruskich głowicach są naprawdę twarde i znoszą wiele w odróżnieniu od nowych chińskich, tzn ukraińskich... Stara głowica jest zapewne bez problemu do ogarnięcia
  8. vailus

Pompa wtryskowa zetor 8045

Ta od ręcznego pompowania? I to rozwiąże problem? Ja można samemu wymienić?
  9. diler to jedno ale trzeba negocjować z agco polska bo diler nie wiele może
  10. hopper5

Wały posiewne 3m

https://m.olx.pl/oferta/waly-posiewne-CID757-IDzzNXq.html#position=2&page=1
  11. https://pomorska.pl/ile-ziemi-sobie-zostawic-zeby-zostac-w-krus/ar/12389560 kiedyś starczyła skrzynka z dżdżownicami
  12. extrabyk

Pełnia.

Młodzi nie pamiętają ale był kiedyś film O Dwóch Takich Co Ukradli Księżyc i jako dzieci grali w nim tytułowe role bracia Kaczyńscy.
  13. XTRO

Rzepak exprit

Biały zobacz dokładnie pąki bo slodyszki w środku siedzą. Też myślałem, że jeszcze za wcześnie na nie
  14. adadio

filtered

rzepak
  15. danielhaker

Pole

Powierzchownie popiół, ale znacznik wilgotną ziemię jeszcze wyorywał. Tutaj było najlepiej, bo na III klasie
  16. Skody za pół darmo nie chcę Myślę o insigni 2.0 turbo opinie mechaników są w miarę pochlebiające.
  17. TomiZO56

Pług Huard QR65T

No to zamawiamy cały zestaw. Dzięki wam.
  18. Ile razy komuś będziesz te bajki wciskał i mydlił oczy? Masz opinię klienta że materiał nie wytrzymuje macie problem z hartowaniem lub za bardzo hartujecie są duże naprężenia.Zbadajcie materiał a nie "najlepsza piastą dostępną na rynku" rzygać mi się chce od tych słów.Skoro numer katalogowy się zgadzał to nie była zwykła śruba a szpilka.I właśnie to jest wasz problem wszystko dedykowane od was..... Koła zębate muszą być zmieniane kompletami bo macie swój moduł gdzie oryginalnymi nie spasuje,ciekawe czemu Chełmno czy Korurs potrafią zrobić tak że ich nowe pasują ze starymi.Nie dość przypisujecie sobie oryginalność i robicie ludzi w ch****a to jeszcze od was trzeba kompletami kupować żeby grało.Dla Rolnika będzie obchodziło jak dosć tanio zrobić naprawę a nie płacić za każdą część suma sumarym i dochodzi kilka stówek więcej.Szpilki powinny pasować każde w jakim by w sklepie nie kupił.Po to jest numer katalogowy i część z normalizowana żeby pasowała bez problemu.Skoro szpilki są luźne to o czymś świadczy? Że robicie za duże otwory.Jeśli robicie te otwory po swojemu to sprzedajcie piaste z szpilkami,gorzej będzie jak przyjdzie szpilkę wymienić.Rolnik jedzie do sklepu po szpilkę parę zł chce wymienić a tu zonk bo kręci się w piaście.I co w tym wypadku? Rolnik zmuszony kupić cała piastę a co jak się bawić to się bawić... Niech wam ktoś wyślę starą piastę zmierzcie otwory i róbcie według starych wymiarów a nie że niby z dokumentacji robicie.Skoro jest luźna to minimum otwór jest większy o 0,04.
  19. powiem tak ja mogę poradzić właśnie Mondeo mk4 i Superb mk2, Insignia piękny samochód ale silniki nieudane albo jeszcze Bmw 5 e60, jest jeszcze taki ewenement jak Seat Exeo technicznie to samo co A4 b7 tylko środek trochę ciasnawy w porównaniu do wyżej wymienionych
  20. Ogólnie różnica polega na tym że ja na swoim nh pracuje trzodzie chlewnej orze sieje zborze wyworze czyli pracuje sezonowo a kuzyn sadzi ziemniaki a na kopaniu nie przyspieszy sz
  21. Roman4321

Zetor K 25

http://retrotraktor.pl/
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.