Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. "Rolnik szuka żony"

  Ty mnie nie strasz.
 3. "Rolnik szuka żony"

  Zbierają siły i pomysły
 4. "Rolnik szuka żony"

  To dopiero początek
 5. "Rolnik szuka żony"

  A gdzie pewny,
 6. "Rolnik szuka żony"

  Pewny jesteś że zakończyli
 7. Mtz Belarus 952.5 opinie

  I co najważniejsze, skrzynia jest zsynchronizowana. Do tego układ wtryskowy na CR Boscha, "komputerek" w kabinie i niestety kilka ekododatków. Jakie są dokładnie różnice w skrzyni miedzy 1025 a 952.5 skoro wolisz tego pierwszego?
 8. "Rolnik szuka żony"

  No to całe szczęście
 9. "Rolnik szuka żony"

  Na tyle stary żeby wiedzieć w co się bawić a w co nie. Spokojnie Zosiu, to są tylko żarty, żadne insynuacje, najważniejsze że nie jesteś sztywniara i znasz się na żartach..
 10. Zabudowa podłogi w Ursusie C360.

  Dźwignie zawsze można sobie przerobić i umiejscowić tak, aby była bardziej poręczna, Również dźwignia od regulacji siłowej/pozycyjnej może być przerobiona w ten sam sposób, myślę, że z tym dasz radę, bo to wystarczą jakieś pręty i przede wszystkim spawarka. Blacha 2mm nie wiem czy starczy czy nie, najważniejsze aby się nie wginała zbytnio od byle czego, trzeba trochę te blachy popróbować na giętkość. a kątownik do błotników to raczej dobry pomysł, tylko cz siedzenie również zamierzasz umocować na tej zrobionej podłodze? I ważne abyś później dał sobie na to matę bitumiczną, a potem dywaniki gumowe. Nie zapomnij też o zrobieniu podłogi w kilku częściach, tak aby można było ja spokojnie rozkręcić i zdemontować, w razie jakichkolwiek napraw. Pozdrawiam
 11. Remont silnika perkins AT 4.236/248

  Załóż se LPG a nie cuduj bo fabryki na pewno nie poprawisz
 12. Stół warsztatowy

  W niejednym szpitalu nie mają takiego porządku jak u Ciebie w Garażu.
 13. "Rolnik szuka żony"

  Eh
 14. "Rolnik szuka żony"

  Spokojnie...miałem na myśli,że nie jesteś jakaś tam podfruwajka co będzie tu flirtować z każdym chętnym
 15. "Rolnik szuka żony"

 16. TYM 1304 i zestaw Agromasz +Amazone

  Ogl Jestem pod bardzo wielkim wrażeniem. Ciągnik w naszych warunkach spisuje się doskonale, a nasze warunki są naprawdę ekstremalne. Mieszkam w okolicy gdzie jest sporo pól na podmokłym terenie więc błoto i woda nie jest mu straszna. A co do funkcjonalności też jest ok panel sterujący przejrzysty i czytelny nawet dla laika który przesiądzie się z c-330. Ciągnik bardzo zwrotny. Jedyny minus to tur który nie jest przystosowany do europejskich mocowań osprzętu. Tylko i wyłącznie przystosowany do koreańskich osprzętów. Na razie brak jakichkolwiek problemów bo to są początki okaże się później. Ten model którego posiadamy jest jedyny w PL, tak mówili w salonie tyma.
 17. Wadliwa siatka ?

  Być może ta siatka wymaga lepszego naciągu żeby ja dokładnie rozkładało na całej szerokości beli. Gdybyś miał hamulec o którym pisałem to mógłbyś poeksperymentować z różnym naciągiem a tak to nie wiem co Ci poradzić bo tego aparatu na oczy nie widziałem.
 18. A ja dostałem już 3ciego smsa z rudna koło parczewa 420 za 30% w skupie, a 390 odbiór do 100km od skupu, ale chyba i tak wysusze może na tym wygram, a może nie, czas pokaże.
 19. "Rolnik szuka żony"

  Nie wiem czy jesteś wystarczająco stary by dać radę a po drugie to myślę, że szybciej "Zosia" kogoś uwiedzie niż ktoś ją
 20. Wadliwa siatka ?

  Dziwne trochę bo tylko z ta siatka tak się stało ... Manuagrii zuzylem 3 rolki i było ładnie wszystko nic nie sciagalo bele do końca zawinięte ...
 21. Wadliwa siatka ?

  Tak pisałem o tym, którego foto wstawiłeś. Prasy swojej nie mam ale kolega ma taką i miał problemy z siatką. Popatrzyłem, pomyślałem i podregulowałem ten pręt i hamulec no i prasa zaczęła owijać idealnie. Nie wiem jak to wygląda u Ciebie. Może napisze ktoś kto ma taki aparat jak Twój.
 22. żyto hybrydowe

  Znajomy obsiał tą odmianą 3.8ha i zebrał jakieś... 7 ton. Ale tym przypadkiem bym się nie sugerował, bo sieliśmy to pod koniec kwietnia i to w świeżą orkę po oborniku. Nawożone saletrą jednorazowo dawką "na oko", szacuję, że jakieś 100kg/ha a jak mu belowałem to z calego pola było 30 kulek.
 23. "Rolnik szuka żony"

  Dobre, ale chyba nie sugerujesz że ja mam uwieść Zosię.
 24. Wadliwa siatka ?

  O tym aparacie mówisz? Nie mam takiego ... Na siatkę klade pręt i on mi hamuje .... Mam starszego typu aparat ...
 25. Trawa

  Rusek ma ciężko z tym turem
 1. Załaduj więcej aktywności
×