Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON

https://www.olx.pl/oferta/zetor-5340-CID757-IDqlgVW.html#f81e26221f Deczko za dużo ceniony bym powiedział. https://www.olx.pl/oferta/zetor-7045-CID757-IDpzo2d.html#4066899122 długo postoii
  3. Pronar 82a wyrzuca bieg

U mnie nie czasem tylko puszczę sprzęgło i wyskakuje na żółwiu jest dobrze tylko zająć
  4. Cena bydła 2017

to do p.Więckowskiego
  5. pp... po co było w silosy pakować. Z moimi parametrami dostane 620-630 a tyle to paszowa bez nerwów mozna sprzedac
  6. Cena bydła 2017

daj namiary do siebie na priw
  7. Cena bydła 2017

Jaki termin platnosci ? 8"sztuk z luzu w lutym dwa lata będą mialy
  8. w małopolskim 680-90 brutto
  9. udało się skończyć postępowanie. Można fakturować maszyny i składać wniosek o płatność.
  10. Pronar 82a wyrzuca bieg

ja mam Mtz 82 i na polbiegu tak mi sie czasami dzieje jak za lekko przeżuce wajchę zwłaszcza na wstecznym
  11. Przyczepka samochodowa 750kg

No ja też się rozglądam żeby zamienić to badziewie na coś lepszego tylko dwuosiówke. Też oglądałem i właśnie tema odpada bo słabo to wygląda, oglądałem też sylanda w iganiach naprawde masywna też z profila zamknietego ale ceny dwuosiówek zwalają z nóg. A ten Fracht jak cenowo?
  12. to poszło, ja juz troche po 680 sprzedałem brutto.
  13. Tucz kontraktowy [połączone]

W takim razie waszym zdaniem jest to dobra "stawka" ? Ile gnojowicy wyprodukuje takie stadko 2000 szt ?
  14. New holland t5

też tak myślałem czy czasami z dębogóry nie pochodzi
  15. Ursus C-330

Ursus C-330 i spółka
  16. Bizon bs z110

jak tam bs się spisuje który rocznik?
  17. Witam potrzebuje książkę napraw do silnika 1000.6 Wti euro 1 Mogę wymienić sie na inne książki Pozdrawiam
  18. Ursusy 1634/1674

Czerwone szybsze, przygotowywanie do zimowego postoju.
  19. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

ODR Poznań. Babka mówiła mi że musi być do końca roku
  20. Claas dominator 86

właśnie u mnie są takie tuleje metalowo gumowe nie smarowane, ale młocarnie mam załączaną dzwignią ręcznie.
  21. u Kapki cena sie nie zmieniła max.680netto dzisiaj sprzedawałem.
  22. Nawożenie pszenicy ozimej

Odnośnie Polcalcu to wbrew temu co napisał producent w reklamie czy ulotce to nie jest to kreda. Pobierz ich atest i tam jak byk napisane jest 'odmiana 04', czyli nie jest to kreda. Kreda granulowana to np Baltic Grade I Extra (odmiana 07a) lub Wapniak Korzeniowski (odmiana 06a). Taka dawka nie zaszkodzi pszenicy ale z pewnością twoim finansom. Jak przedmówca wspomniał, przy takim pH osiągniesz rozsądny plon a po żniwach taniej zwapnujesz. No chyba że bardzo się upierasz na wapnowanie to zrób to teraz jesienią jeśli możesz w pole wjechać lub na przymrozek (pole bez okrywy śnieżnej). Ja bym odpuścił ale decyzja należy do Ciebie. Powodzenia :-)
  23. Dopłaty bezpośrednie 2017

Wystarczyło napisać na forum, że kasa potrzebna i wczoraj wieczorem był przelew . Jeszcze tylko RŚ za sad brakuje.
  24. Przyczepka samochodowa 750kg

Byłem tam, ogladałem, tema swidnik mi sie nie podobała, slabizna po prostu, w zbuczynie fracht robi spoko i chyba sie zdecyduje na nią, resor 5 piór żuk + amory , robiona z profili zamknietych, w sumie najsolidniejsza ze wszystkich co ogladalem.
  25. Dziewczyna na gospodarkę

Wyjołeś mi to Artur z ust, ksiezniczki miastowe jego mać
  1. Załaduj więcej aktywności