Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Ursus C-360 3P

  Zetor 7245/7745 Zobaczymy moze się sprzeda narazie zainteresowanie jest
 3. Woda z olejem w silniku...

  Trzeba Głowicę zrzucić, ocenić uszczelkę jak ok to głowica pod lupę, na końcu blok - oby nie. Piszesz że na wodzie chodził - nie zostawiliście czasem jej na noc w układzie? Bo tak bez powodu układ się raczej nie rozszczelnił.
 4. Woda z olejem w silniku...

  Witam wszystkich, jestem tu nowy także proszę o wyrozumiałość i pomoc "starych wyjadaczy" ponieważ nie znalazłem opisanego takiego przypadku na forum. Ostatnio w swoim mtz-cie uszczelnialiśmy pokrywę zaworów i miskę żeby nie zostawiał po sobie śladów, wymieniliśmy tez uszczelkę pod nasadą głowicy, wszystko ładnie wymyliśmy bo kupa czarnego syfu była (ciągnik niedawno kupiony, ktoś nie dbał o zmiany oleju na czas pewnie ). Wszystko poskładane poskręcane, nowy olej i filtry, pierwsze odpalenie, a tu niespodzianka, ubyło wody w chłodnicy, jedna druga dolewka i to samo, bagnet do góry a tu kaszka.. Zrzuciliśmy miskę i przy dolewaniu wody widać jakby leciała z nad wałka rozrządu z otworów popychaczy. Wiecie może co może być przyczyną?
 5. Renault 110 54 nie rozłacza przedniego napędu

  http://agroszyszka.com.pl/pl/p/Wlacznik-przycisk-napedu-7700020880-7700011524-01177152/320 Był elektryk i nie doszedł co i jak? Mógł przecież nowym przewodem dać prąd do cewki i po problemie. Instalacja od napędu łączy się również z tą od hamulca nożnego jak i ręcznego żeby to wszystko działało poprawnie no to trzeba parę godzin poświęcić. Przyciski od napędu posiadają jeszcze podświetlenie pod nakrętką. Nowa pompa nie gwarantuje ze napęd rozłączy. A czy sprawdzone ciśnienie dochodzące do przystawki napędu???
 6. Truskawka zimą

  Odmiana clery. A to nie butelki tylko woreczki z piaskiem. P23, a czy wystarczy to sie okaze. Szer tu akurat jest 2x10,5m. Bralem tez inne wlokniny i juz cen dokladnie nie pamietam.
 7. Ceny trzody chlewnej 2018

  Skup dziś płace 4,50+vat maciora 2,80+vat
 8. Dzisiaj
 9. Ursus C-330

  skoczek1994, mokry rok mieliśmy to i był potrzebny przy niektórych wpadkach ;)
 10. Bydło mięsne czy mleczne

  A masz już jakieś krowy ?
 11. Krowy

  taka simka napewno ma trochę mleka i jak wtedy po ocieleniu nie dostaje zapalenia? taki 1-2 dniowy cielak mało co wypije a i jeszcze kombinuje i pije z jednego cyca a innego pomija
 12. Sortownik Remprodex M616

  Część na umowy część hurtownicy, sklepy i restauracje.
 13. Odsadki

  3 lata temu napilem sie gorzelnianego czyściocha. po 3 kielichach stracilem glos na dwie godz. od tamtej pory nic powyżej 40 mi nie wchodzi bez popitki.
 14. Odsadki

  No i słusznie bo wódkę się zagryza a nie zapija...ja w ogóle zapijania nie rozumiem i albo czysta z zagrychą albo drinki i nic pomiędzy nie uznaję No i weź tu się z takim napij jak on wodę ognistą chce wodą z kranu rozcieńczać
 15. Odsadki

  to ja wysiadam. bez popitki nie machnoj.
 16. Zgrabiarka pasowa

  Sprzedałem taka w te lato za ok 600, zł. ale z systemu jestem zadowolony i wciąż mam nadzieję,że przywrócę kiedyś do świetności Jugosłowiańską. Mam ramę i resztę tylko trzeba pasy wymienić i nowe pazurki bo oryginalne do połowy zdarte no i kół nie ma. Te nasze Polskie niby to samo ale ciągle coś bo wykonanie nie dokładne i materiały lipne. Tak jak kolega napisał na mokre łąki idealne do siana przy pracy na wstecznym.
 17. Odsadki

  wybieram czystą, bez zapitki :) żeby poczuć ten dobry smak
 18. Odsadki

  Pod takie menu to tylko czysta albo porządny bimber
 19. Odsadki

  wszystko mam :)
 20. Odsadki

  Jaguska jak robisz zagryche to wymagający nie jestem. jakies grzybki albo papryka wystarczy. :)
 21. Odsadki

  ;) się impreza zrobiła.... no i fajnie... chleb ze smalcem z jabłkiem i ogórkiem swojską szynkę dynię w occie, no i grzybki też kanapeczki też szybko mogę zrobić u mnie proste menu ... a co pijemy?
 22. Odsadki

  ...a co masz dobrego ?
 23. Odsadki

  To wy chłopaki polewajcie, ja idę zagrychę szykować
 24. Krowy

  Te z włókna praktycznie wieczne tylko właśnie ta cena no i lepiej gołą ręką nie łapać bo czasem to włókno szklane drapie chyba,że teraz robią inne...kiedyś za komuny też takie były i pamiętam,że łuki się z nich robiło będąc małolatem a strzały z leszczyny i bocianich piór.
 25. Odsadki

  No tak był taki Ursus i potem gorąca dyskusja co by kto kupiła za te 100 tyś
 26. Odsadki

  1637 czy cus takiego. 100tysi. ciekawe ilu z tych co by go nie kupili widzialo go na żywo albo nim jezdzilo. ja jezdzilem tylko tym ze stara maska.
 27. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  Nie znam tej apki i nie wiem co potrafi a czego nie, sam nie mogę znaleźć tu jakiej pomocy czy regulaminu jakiego. Możesz zalogować się z jakiego laptopa lub komputera aby tworzenie tematu dokończyć może będzie łatwiej. Ja też w pełni nie znam możliwości ani struktury tego portalu a tylko to co mi dotychczas było potrzebne.
 1. Załaduj więcej aktywności
×