Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Sprzedam Kopaczka do ziemniaków

Ja anne rok temu sprzedalem za 2.5 tyś albo jak tu niektórzy piszą 2500 tyś rok 89 stan dobry z minusem ale sasiad na 40 arow ziemniaków wzial to mu pochodzi jeszcze pare lat bez jakiejkolwiek naprawy a kopaczkę sprzedal za tysiąc ale byla do naprawy...
  3. Tolmet simply 2,7

sucho u cb ze mozna w polu robic. jaka wilgotnosc qq miala i jak sypala ?
  4. Tolmet simply 2,7

Bo simply jest lekki, ogólnie jak oceniasz ?
  5. Sortownik Remprodex M616

Ja dziś swój sortownik próbowałem na razie z przyczepy widłami ,a musieli się dobrze uwijać aby nadążyć odstawiać worki 15kg , ZYLA jakiej wielkości masz ten otwór w przyczepie ?
  6. Buhaj

Mi się ta rasa bardziej podoba niż choćby BBB
  7. New Holland T7 210 +2×JD

i jak się sprawuje 210 Bo ja już drugą mam w której hamulce zajechalem i to po 600mth
  8. Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON

Na powrocie niema szans potrzebne niskie podwozie...na normalne kubajn nie wejdzie..... Panowie może orientujecie się ile u Was liczą za taki transport??
  9. Autosan D-44A

Jak w tej jak burty się skończą to zamówię nowe 40+30 lub 2x35cm a z tyłu zamontujemy konice. Do bel zrzucimy nadstawki i rozepniemy obie burty, przynajmniej taki mam pomysł.
  10. zaraz 2 tysie zarobi......... Chodzą a czy się sprzedają???Sam szukałem w ubiegłym roku od stycznia do sierpnia i ciągle te same sprzęty wystawiane w wysokich cenach.... Ja kupiłem karlika od pierwszego włąściciela cały w oryginale,stan db+ za 2 tysie z wałkiem WOM, nie dołożyłem nic i wykopałem dwa sezony bez awarii i jeszcze troszeczkę usługi pyknąłem
  11. Mtz Belarus 952.5 opinie

Od mtz 82 różni się i to sporo np. silnik z normą czystości spalin 95 km, skrzynia biegów 14 biegowa , podnośnik monblok 4500 kg udżwigu, przedni most krzyżakowy
  12. Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON

Sołtys co tam zakupiłeś transport najlepiej na powrocie cos zlapac nie szarpie tak kieszeni.
  13. Restrukturyzacja małych gospodarstw [połączone]

W co ty się pakujesz.... Farmtraca mogłeś wziąć...
  14. Claas Mercator

Odnośnie tego luzu w rurze to nie powinien być,a żeby zdjąć łożysko to trzeba zdjąć koło pasowe z prawej strony i wybić wał na lewą stronę.Łozysko wyjdzie razem z wałem.Ja mam założony zamiennik bo kupiłem oryginalny to był skrzywiony na końcówce i strasznie biło koło pasowe z prawej strony.a pierwszy zamiennik mi pękł,ale to była widocznie wina wariatora bo strasznie nim telepotało.
  15. Case & Belarus

Jaki masz w tytanie adapter i jaka jest efektywność takiego zestawu?
  16. Orka zimowa

nie ma co tak znowu równo orac bo później nie chce przesychac zwłaszcza na glinie
  17. Fendt Favorit 515c [wyciek płynu chłodniczego]

no i mi się to stało. Dokładniej mi to się nie poci ale cieknie ciurkiem a jak dam większe obroty to sika w górę i na boki na 10cm. Mówicie że to uszczelka? Wymieniał ktoś taką jaki koszt naprawy tej awarii ?
  18. MTZ 82 & Przyczepa

prorok a gdzie obciazniki z mtz?
  19. Sprzedam Kopaczka do ziemniaków

Teraz nie sezon na sprzedaż kopaczki.Jak kupi to tylko handlarz i zarobi na niej 1000 jak ją bedzie sprzedawał przed wykopkami Ja za swoją dałem 800 ale dołożyłem 1000 , ale jest jak nowa.Wszystkie zużyte elementy dałem nowe.Roboty miesiąc, piaskowanie malowanie , spawanie itd
  20. Claas mega 204

A po co kolejny temat było pisać w poprzednim
  21. cięzko określić mi ale nie duże sadze że i ciagnik z 50 km da sobie rade . lekka maszyna
  22. Włóka Metal-Technik 5 m

U mnie wybór padł na 5 m do ursusa 902 ze względu na zwrotność ciągnika . Na mokrym polu jak nie dawał rady to zaczepiłem pod zetora 12045 i nawet nie czuł , że coś ciągnie ,
  23. Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON

Tak kupiłem,a włąściwie zadatkowałem teraz kombinuje transport żeby go sprowadzić Te modele dość ciężko w dobrym stanie znaleźć gdzieś blisko mnie był 953
  24. Zetor Forterra

Paaaanie jakie 1500? Polska 230, oryginal 300. Wiem bo mienialem tydzień temu. Za to kocham Zetora. Trep to trep, ale tani
  25. Posiadam do sprzedania sprawna kosiarkę dyskowa Krone AM 282 , szrokość robocza 2,8m .stan dobry , Cena 7 400 do negocjacji . Priv
  1. Załaduj więcej aktywności