Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Zakleszczony wałek przekaźnika mocy

To akurat prawda sam klin bez młotka nie działa a swoją drogą to kolega mógłby napisać czy problem rozwiązał.
  3. Fortschritt E524 MDW

Czyli jednak na sprzedaż ?
  4. New Holland t5.100 EC

@Przemo85 jaka masz specyfikację Ariona? 410 czy 420?
  5. Restrukturyzacja małych gospodarstw [połączone]

tylko samo paliwo to w rejestrze jesteś na minusie ,niewiem jak to ma być.
  6. Niekończąca się opowiesć

Ja tam nic nadzwyczajnego nie widzę.
  7. New Holland T6 - problem.

Brzmi to wręcz nierealnie. U którego dilera kupiłeś?
  8. New Holland t5.100 EC

EC wyjąca ale silnik 4,5l
  9. Akcja Ququ 2017

Valtra mocniejsza o jakies 30 koni od fergusona.... a moze i 40 bo glowica we ferdku do zrobienia
  10. Pogoda

Uziu dlaczego twierdzisz że wegetacja się zakończyła?
  11. Akcja Ququ 2017

Skoro valtra mniejsza od fergusona a pojemność rozrzutnika taka samo to nic dziwnego ze ferguson lepiej szedł na pryzmę. Co do wywrotnosci to się zgodze
  12. PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

@macin87 do czego się przyczepili i na jakie maszyny wnioskowałeś?
  13. Agregat Becker

Jaka szerokosc i cena i skąd jestes??
  14. Pszenica Ozima i jara

Można nawet teraz jak nie ma mrozów zastosować PK a na wiosne to fosfor mało co da
  15. PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Lubelskie. Miesiąc po przetargu decyzja odmowna i znowu cała procedura od nowa Tym którzy się zastanawiają kiedy ruszy nowy nabór ruszy radzę by jednak dobrze zaplanowali biznesplan bo to klucz do sukcesu, a nie byle by złożyć, a może się uda
  16. witam. ostatnio zniknęły mi z wyswietlacza wskazniki temperatury i paliwa. pokazuje caly czas rezerwe. mial ktoś taki problem? zapomnialem dodac ze to ares 715
  17. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

miruś nie oto mi chodziło politycy szukają stołków tak ?? jakieś kasy dla rodzin posady itp nie neguje ze tam ludzie są gorsi nie jestem Warszawiakiem ze wszystko co za granicami warszawy to ciemnota i wiesniactwo
  18. Buraczki ćwikłowe

Diwad890 w tym roku było około 50 ton z ha a w tamtym to miałem kolo 100 .Ale tak 50-70 to normalny plon tak myśle.
  19. tomasz531 kup se troche paliwa oczywiscie ON na Fakturę mi to bez problemu przeszło
  20. Restrukturyzacja małych gospodarstw [połączone]

Działkę kupujesz od konkretnego właściciela, puki co nie jest nim KRUS, pogadaj z dobrym notariuszem, u mnie w okolicy był podobny przypadek, gość sprzedał gospodarkę, opłacił KRUS, trochę mu zostało na parę flaszek, no i oczywiście dostał emeryturę
  21. ok,do złożenia wniosku trzeba rozpocząć prowadzenie rachunkowości,i teraz pytanie czy wystarczą 1-2 faktury wciągnięte na zakup czegoś,czy musi byc też jakiś dochód?
  22. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Muszę Cię Roman zmartwić ale ściana wschodnia jednak trochę się zmienia. Natomiast ukierunkowanie na rolnictwo jest tu raczej uwarunkowane historycznie. Powiem że w niektórych miejscach miejscowości wyglądają dużo nowocześniej niż na Śląsku. Zdziwiłbyś się co ludzie z tych stron robią i na dodatek w kilku państwach europy też są znani. Inny region, inna specyfika ale chyba nie wpływa to na zdolność postrzegania świata.
  23. Ogławiarka

A czego dokładnie byś chciał zdjęcia ?
  24. Pszenica Bamberka

jak zamykasz co 3 to w jaką obsadę celujesz ??
  25. PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Przypadkiem jest, ale po co pisać coś gdzieś zasłyszane nie pewne jak można sprawdzić to w pół minuty. Nic więcej nie możesz być pewien, mało tego nawet ten 1 kwartał nie jest pewny tak jak budowlanka w tym roku.. wysłannik jurgiela w tv przepowiadal marzec, potem maj-czerwiec a nabór był lipiec/sierpień chyba...
  26. Merlo p25.6

Taa, do nas jak ciągnik przywieźli to sąsiadka na drugi dzień po psychotropy poleciała, je*ie na nas po dziś dzień, ciągnik w 2010 przyjechał także ten...
  1. Załaduj więcej aktywności