Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Landini

Landini Powerfarm 95 i inne

zbigi123
Zaloguj się, aby obserwować  

Moje traktorki po myciu na zimę.

Zaloguj się, aby obserwować  


9 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Z tymi kogutami to nawet nie zauważyłem hehe :) Pracują na 50 ha, ale to nie wszystkie, są jeszcze dwie c-360. Lepszy uciąg ma rusek, bo jest dociążony, a normalnie z fabrycznymi obciążnikami to porównywalnie.

nom, Dużo i duże ciągniki. tzy traktory okolo 80 konne i 3 52 konne. niejeden gospodarz by ci pozazdroscil takiego parku maszynowego. Ja tez hehe. A jaki kierunek produkcji prowadzisz? Kupiles te ciagniki wszystkie z prodkucji rolniczej czy Prowadzisz inna dzialalnosc? Czyzbys byl dealerem Sano? Bo widze szyld na magazynie.

Krowy mleczne. Wszystkie zakupione z produkcji rolniczej. i wszystkie potrzebne bo mtz i C-360 to do obsługi stada(paszowóz i wycinak) Nie nie jestem dealerem Sano, to tylko szyld na oborze (kiedyś stosowalem ich dodatki, teraz juz nie ale szyld został)

A jakiej firmy teraz stosujesz dodatki? Dlaczego zrezygnowales z Sano? I najwazniejsze: Jak duze masz stado mleczne? Odchowujesz opasy od krów?

Teraz stosuje Nutrene. Opasów nie odchowuje. Stado 40 krów dojnych. Z Sano zrezygnowałem dlatego, że z krowami było gorzej niż bez dodatków (zatrzymywanie łozysk, porazenia poporodowe, ciche ruje itp) A teraz te problemy sie skończyły, a po za tym Nutrena jest tańsza.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×