Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Zestaw tygodnia

Valtra N111 + Ares TL + Poznaniak T

Podczas siewu poplonów :) .21 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Jeśli chodzi o samą pracę to spokojnie by sobie radziła. Ale gorzej mogło by być ze stabilnością na przeczach. Bez przedniego TUZa bym raczej nie próbował ;) .

Dzięki :)

 

W stodole mam tylko 20szt jęczmionki. Miejsce jest. Ale na drugie siano musi zostać. Jak by co to po sianie się trochę słomy przewiezie ;) .

W poprzek troszeczkę brakuje na ostatniego. Ale tak to tylko szczyty będą układane. Bo tam gdzie są przejazdy to już pójdą wzdłuż.

 

A u Ciebie wszystko do stodoły weszło?

było ok 400 dużych kostek, 225 bel 120x120, 2000 małej kostki i 50 bel z zeszłego roku, ale gdyby chciał dobrze pod byki poscielać to byłaby to połowa słomy ;)

Na wolnostanowiskowej trochę słomy idzie... Ale za to obornika masz sporo ;) . Jak Byś chciał to mogę Ci sprzedać z 200szt. :) .

Znaczy sie w zeszłym roku wszystko siałem bezpośrednio w ścierń na początku sierpnia. Ale gorczyca za szybko dojrzewała i przekwitała przed zimą. W tym roku siałem później. Na połowie pola siałem bezpośrednio w ścierń, na drugiej połowie było wcześniej potalerzowane(ze względu na wywożoną gnojowicę i połamaną kuku). Za rok będę talerzował bezpośrednio po żniwach i siał gorczycę trochę później bo tam gdzie ściernisko stało i czekało na siew trochę za duże zielsko porosło :) .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×