Skocz do zawartości



Rekomendowane komentarze

Genius9872 napisał:

Jedna wielka partyzantka .... 🤣 rozwiercane nyple 😄 osłabiony materiał .... chłopie co Ty tworzysz ....na głównym wyjściu z pompy / największe przeciążenia , a Ty nyple rozwiercasz ? 🤣 chłopie krzyż na drogę. Ale przynajmniej przyznałeś się do swojego babola 😉 nie mam pytań. Pozdrawiam.

dla ciebie partyzantka dla mnie nie I przynajmniej mam cały czas wom tura i hydraulikę do dyspozycji bez kombinacji w ten sposób przerabiam pokrywy od ponad 6lat i jeszcze reklamacji nie miałem

na przykładzie zetora którego mam do spółki praktycznie ciągle zapięty z mulczerem napęd na wom przesuw hydraulika i często korzystamy z tura czy to paletę przestawić czy big bagi załadować a nieraz trzeba i walec na tura założyć jak się nieuzytki kosi bez odpinania wałka czy czego kolwiek korzystam że wszystkiego gdzie jakbym miał multiplikator to co chwilę trzeba by było odpinać wałek nie mówię że multiplikator jest zły ale nie każdemu on po prostu odpowiada ja robię po swojemu i złych opini od ludzi u których takie przeróbki robiłem nie słyszałem a ty rób po swojemu i żyj w swoim świecie i tyle

Kolego @jedrus2020 problem jest taki, że ten filtr powinien być montowany na linii ssącej lub powrotnej. Czyli tam gdzie nie ma wysokiego ciśnienia. Na ssącej z oczywistych przyczyn nie zamontujesz. Na powrotnej też nie za bardzo, bo przez kanał oznaczony jako T, olej przepływa tylko podczas używania rozdzielacza dodatkowego... Pod kanał N się nie podłączysz, bo tam w przypadku używania rozdzielacza oryginalnego panuje wysokie ciśnienie.

Też o tym myślałem, ale nic mądrego nie wymyśliłem...

Może ktoś inny coś doradzi.

Edytowane przez kolos87
8 godzin temu, songo napisał:

potrzebuje kogoś kto ogarnia hydraulikę, planuje w mtz wpiąć rozdzielać tura między pompę a orginalny rozdzielacz, czy potrzebuje rozdzielacz z tuleja ciśnieniowa? i może ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tuleja ciśnieniowa jak to wygląda i w co się to wpina czy jak?

U mnie tura do MTZ podłączali "fachowcy z serwisu"z Parczewa i żadnej tulei nie ma. Powrót z tura to zasilanie reszty orginalnej hydrauliki. I już prawie 2 lata jest ok.

9 godzin temu, songo napisał:

potrzebuje kogoś kto ogarnia hydraulikę, planuje w mtz wpiąć rozdzielać tura między pompę a orginalny rozdzielacz, czy potrzebuje rozdzielacz z tuleja ciśnieniowa? i może ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tuleja ciśnieniowa jak to wygląda i w co się to wpina czy jak?

https://www.metalfach.com.pl/materialy-do-pobrania/instrukcje-montazu-hydrauliki/#t229

Na tej stronie znajdziesz podłączenie do belarusa 920


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v