Radkowit premium granulowany
 

Radkowit premium granulowany

  • 2187 wyświetleń
Dzisiejszy wysiew w ilości 700kg na ha. Zastosowanie z myślą podniesienia magnezu.

Informacje o zdjęciu Radkowit premium granulowany




Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Axd529
  • 54 924
Agrest napisał:

Czyli robi na sztukę nie na jakość.

I gdyby każdy rolnik miał choć odrobinę wiedzy i chęci by sprawdzić produkt to ta firma już dawno by upadła.

A gdyby ktoś chciał ten premium zgranulować, i sprzedać po "normalnej " marży to mógłby skrzydła rozwinąć bo np w samym sadownictwie tego towaru by schodziło. Tylko nie po 600zł

O właśnie chodzi o sztukę a jakość ma gdzieś. Co do cen to bardzo dużo pośrednicy podnoszą ceny. Jak nieraz przyjeżdża u nas kierowcy po towar i robią zdjęcia u nas na magazynie i zdjęcia naszego towaru na internet 2x drożej. On kupi za grosze nic się nie narobi tylko transport i kasa 2x taka na tonie.

    • Like 1

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • timo
  • 651 2827
5 godzin temu, Axd529 napisał:

Powiem wam że ci co to produkują to mają zarobek. Cena z Morawicy wapna 30zł idzie to na młyn, później na produkcję nic do tego się nie dodaje tylko wodę, potem przez palnik i granulat gotowy.

No, wiadomo, palnik to nie zużywa żadnego paliwa, więc mają czysty zarobek.

4 godziny temu, Agrest napisał:

A gdyby ktoś chciał ten premium zgranulować, i sprzedać po "normalnej " marży to mógłby skrzydła rozwinąć bo np w samym sadownictwie tego towaru by schodziło. Tylko nie po 600zł

A ktoś Ci broni, skoro to taki świetny biznes? Opłać ZUS, wszelkie koncesje, pozwolenia, pracowników, podatki i inne - na pewno super na tym wyjdziesz. Tylko dlaczego jeszcze tego nie zrobiłeś skoro to taki świetny biznes?

4 godziny temu, Axd529 napisał:

O właśnie chodzi o sztukę a jakość ma gdzieś. Co do cen to bardzo dużo pośrednicy podnoszą ceny. Jak nieraz przyjeżdża u nas kierowcy po towar i robią zdjęcia u nas na magazynie i zdjęcia naszego towaru na internet 2x drożej. On kupi za grosze nic się nie narobi tylko transport i kasa 2x taka na tonie.

No tak, bo przecież ciężarówki jeżdżą na wodę, nie ma podatku od środków transportu, VIA Tolla, eksploatacja zestawu też za darmo (opony i olej rosną przecież na drzewach, wystarczy pozbierać), kierowcy pracują za darmo, ZUS-u i podatku nie ma... Skoro to taki świetny biznes, to dlaczego sam nie otworzysz firmy, która będzie się tym zajmować?

Wszystkie cytowane wypowiedzi powodują, że normalny człowiek łapie się za głowę... Naprawdę nie rozumiecie, że prowadzenie działalności kosztuje i to w ch*j pieniędzy? Tak bardzo wam pis zrył banie, że tego nie pojmujecie?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Agrest
  • 16460 18826

A co cię zabolało? 

Napisałem że gdyby ktoś uczciwie podszedł do tematu i zgranulował tenże produkt premium i nałożył normalną marżę to miałby klientów.

Jak przeczytałeś wyżej jesteśmy robieni w jajo i granuluje się frakcję 2 i więcej mm. Jeśli tego nie dostrzegasz to Twój problem. 

Ale że większość nie wie co kupuję to takie firmy są na rynku.

A ty wyjeżdżasz mi tu z otwarciem biznesu.

 

500zł za zgranulowany syf to uczciwa cena według Ciebie?

 

 

 

I na jaki uj z polityką wyjeżdżasz?

Tak zryła ci banię , że wszędzie wrogów widzisz?

    • Like 3

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • stempos1980
  • 5363 5509
23 minuty temu, Agrest napisał:

A co cię zabolało? 

Napisałem że gdyby ktoś uczciwie podszedł do tematu i zgranulował tenże produkt premium i nałożył normalną marżę to miałby klientów.

Jak przeczytałeś wyżej jesteśmy robieni w jajo i granuluje się frakcję 2 i więcej mm. Jeśli tego nie dostrzegasz to Twój problem. 

Ale że większość nie wie co kupuję to takie firmy są na rynku.

A ty wyjeżdżasz mi tu z otwarciem biznesu.

 

500zł za zgranulowany syf to uczciwa cena według Ciebie?

 

 

 

I na jaki uj z polityką wyjeżdżasz?

Tak zryła ci banię , że wszędzie wrogów widzisz?

Święta prawda.

Że śmieci zrobią granulat a kasa jak za jakiś rarytas 

 

    • Like 2

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Axd529
  • 54 924

Żeby ruszyć z produkcją to trzeba mieć co najmniej 700koła na start , a może i mało. W totka jeszcze nie wygrałem. Koszt produkcji to 105zł tona na szybko licząc. Złóżmy że trzeba kupić wapno z kopalni gdzie u nas się nie kupuje bo robi się z odpadu. wapno 30zł. Olej opałowy 40zł big bag 5zł pracownicy 25zł Prąd 5zł

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj