Skocz do zawartości

Mitsubishi l200 + przyczepka



Zestaw do przewozu małych ładunków. Na przyczepce 4 koła R42. Według mnie niema lepszego auta do gospodarstwa jak l200
  • Like 1



Rekomendowane komentarze

A ja takie sprzedalem tydzien temu 2.5 did dzwigniete na 170 km. Auto super i spalanie do 10 l ale jednak wysokosc paki utrudnia zaladunek itp. Ale do przyczepki czy tez w teren auto super. Wersja w podstawie 136 km to j3dnak  porazka do tak ciezkiego auta i o ile na pusto jakos jedzie to po podpieciu przyczepy mamy spadochron hehe. 

1 godzinę temu, Ursusik3512 napisał:

Hilux jest lepszym samochodem wygodniejszy cichszy lepiej radzi sobie w terenie i ma więcej siły. L 200 ma wyższy tył i blokadę mostu to jego plusy. Spalanie jest prawie takie samo dużo zależy od opon.

O blokadę którego mostu ci chodzi? Bo jeśłi tył to w HILUX można to mieć.

Ale w starych mitsubihy coś mi się zdaje że była blokada też przedniego dyfra, czy ty też masz na myśli blokadę przedniego mostu?

A czemu taczkowoz. Ja mialem typowo szosowe opony to w trasie sie super jezdzilo a smigalem na niemcy z laweta i wg mnie bylo duzo wygodniej jak jakims busem.

Jeszcze duzym plusem w l200 jest skrzynia super select gdzie mozemy jezdzic caly czas z napedem 4x4 bez jego uszczerbku bo ma centralny mechanizm roznicowy czego nie ma np. Hilux czy navara no chyba ze teraz to zmienili.

Ja akurat uważam że l200 jest autem wszechstronnym. Ma dołączany przód i skrzynie super select, ma dodatkowo blokadę mechzmow z tyłu i przodu oraz reduktor. Ma założone opony nexen 245/70 r18 i idźe jak rakieta po drodze, zjechalismy Nim Niemcy z tą laweta i cała Polskę, jest troszkę mały w środku ale w trasie naprawdę jeździ się super, nie można też zapominać że to jednak pick-up i jest troszkę twardy, ten ma chipa na 196 km i idźe jak rakieta 195 km/h to jego maks coprawda ale 160 po autostradzie daje radę :)

Jeździł raczej tylko on. Nie pamiętam jakie tam przebiegi robił, bo przez jakiś czas wychodziło mu po 60tys/rok, ale to nie pamiętam czy był to okres jak właśnie l200 jeździł. 

Ale ogólnie auto sprawiało dobre wrażenie. 

W robocie mamy Pajero, to po ok 100 tys sprzęgło zaczęło sienslizgac, a przy ok 130-140 spierdolil się przedni napęd i to w kilku w sztukach z podobnym przebiegiem 


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v