Skocz do zawartości

Szlaka/żużel

Można zacząć osuszać podwórko :)

Informacje o zdjęciu Szlaka/żużel


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • agro973
  • 40 2245

Po ile płaciłeś, jaką grubość tego planujesz sypać, nie lepszy kamyk tylko ten grubszy?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • czaro
  • 17 995
900 zł z transportem w cenie za 25 ton. Jakieś 10 lat temu to sypałem na podwórko tak na 15-20 cm. Teraz to tylko na załatanie dziur tam gdzie woda wypłukała i się powybijało. Kamyk może i lepszy ale i koszt większy i dostępność towaru gorsza. No i kamyk nie uklepie mi się tak jak szlaka. Minusem szlaki jest to że się trochę kurzy latem tam gdzie się nie ubiło i troszkę wolniej woda przesiąka ale chociaż błoto się tak nie robi.
    • Like 1

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Dawid727
  • 33 693

Też kiedyś utwardzaliśmy tym "podwórko". Teraz przez to jest jeszcze większa ciapa. Do butów się klei strasznie. Ciągniki uebane w środku... Drugi raz bym tego już nie sypał. Tylko ze teren strasznie trudny.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Sylwekx25
  • 481 1430

Ja też szlaką utwardzam ,jak się dobrze ubije to jest w miarę sucho.

    • Like 1

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • daniel4321
  • 13 253

Co tak drogo u mnie w okolicy kosztuje wywrotka 25t 500 złotych 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • hardkor113
  • 76 1349

Trzeba było klinec kupić tyle że to drogi gips ale napewno lepszy ubity jak asfalt lub też asfalt frezowany nie ma nic lepszego.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • jonek98
  • 1078 5083
U mnie też jest szlaka i drugi raz też bym jej nie użył jak sucho to się kurzy jak poje.. a a jak mokro to z czasem się robi się alo błoto

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kris91
  • 24 217
To u nas 25 t żwiru drogowego z kamieniem jest po 600 zł i jest o wiele lepszy od żużlu, bo bagno się robi jak popada a na żwirze tylko lekko wilgotne...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • krzysio22
  • 210 933

U znajomego to jest, jak jest sucho to tylko kurz a jak mokro to zupa się robi, i po jednym przejeździe cała ładowarka uj***na :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Fugeo
  • 22 634
Nie lepiej kupić ten zerwany asfalt? Jak się ujeździ to jest jak na drodze i nie ma żadnego kurzu ani z tych rzeczy.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • DTaras
  • 281 2738
Czy to wogóle jest dopuszczone do stosowania? Szlakę używało się do uszczelniania tamowisk przy pracach rzecznych tak, że niewiem jak to ma osuszać...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • iron
  • 627 8099
fuego nawet frezoliny nie można dać bo jak sąsiad doniesie to się dojebia ,znajomy tak miał . u nas szlaka za free tylko załadunek 50 za przyczepę

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • DjFarmerr
  • 92 1140
Ja szlaki widziec u siebie nie chce. Chyba z 7 przyczep tego przywiozłem bo za darmo i blisko było. Teraz wszystko trzeba bedzie wywozić. Zrobiło się takie ciasto że masakra. A wody nic nieprzepuszcza.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • koniu
  • 244 2714
40 minut temu, iron napisał:

fuego nawet frezoliny nie można dać bo jak sąsiad doniesie to się doj**ia ,znajomy tak miał . u nas szlaka za free tylko załadunek 50 za przyczepę

gdzie dokładnie? Bo znajomy ostatnio drogę robił pod odbiór buraków. Kiedyś z 5 lat temu mieliśmy sypać szlaką ale Mimo to, na placu miałem ciasto że gumiaki można było zostawić. To 300 ton tłucznia zrobiło robotę. Teraz to można chodzić, jeżdzą auta i ciągniki i plac wygląda jak należy.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • matias95
  • 79 1197
mnie też czeka zakup żużlu w przyszłym miesiącu. Z taką różnicą, że za 24t wychodzi niecałe 170zl ;) Do tego transport, A to w okolicach 300-400 zł

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • MichalT25
  • 12 273
U nas żużel po 1,23zł tylko trzeba sobie samemu jechać.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • czaro
  • 17 995
Panowie nie wiem jak u was i jaki towar no ale ja nie narzekam na szlakę. Ponad 10 lat wytrzymała, żadne błoto, żadne koleiny się nie robiły, samochód z mlekiem elegancko jeździł i nie musiałem nikogo wyciągać. Teraz wiadomo tyle wody było że trochę i wypłukało. Kurzyć owszem się kurzy trochę ale tylko z początku. Im dłużej leży tym lepiej się lasuje i uklepuje. Jeżeli miałbym dostęp do kruszywa, tłucznia, kruszonego asfaltu czy czegoś podobnego to napewno bym skorzystał ale niestety jest z tym problem. Ten towar z Olsztyna pochodzi i tylko to że gość mieszka ode mnie 25km to towar miałem na drugi dzień od telefonu. W okolicy dużo osób z tego korzysta i są zadowoleni. Gminy tez tym kiedyś wysypywały tylko że przepisy się zmieniły no i już nie mogą.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Bob
  • 522 1577

To gdzie Ty kolego mieszkasz że masz taki problem z dostępnością materiałów budowlanych takich jak kruszywo, tłuczeń itp?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • czaro
  • 17 995
2 godziny temu, Bob napisał:

To gdzie Ty kolego mieszkasz że masz taki problem z dostępnością materiałów budowlanych takich jak kruszywo, tłuczeń itp?

Okolice Płońska. Wszędzie tam gdzie dzwoniłem to albo brak materiału, albo za daleko żeby dowieźć albo cena z kosmosu.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Bob
  • 522 1577

28zł/tona klińca u mnie, asfalt kruszony wanna 600zł, kamień pohutniczy 500zł za czteroośkę, to za wannę tego twojego dać 900 to w moim rejonie by nie przeszło, tym bardziej że u mnie euforia na to minęłą razem z PRL'em, ale co rejon to inaczej.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • czaro
  • 17 995
3 minuty temu, Bob napisał:

tym bardziej że u mnie euforia na to minęłą razem z PRL'em, ale co rejon to inaczej.

No dokładnie. U nas jeszcze pare lat do tyłu jesteśmy, może kiedyś i u nas będzie taki wybór i będzie nas na to stać :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.