Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w John Deere 6R / 6M

John Deere 6150m modernizacja układu doładowania

Zdjęcie nowej turbiny. Od poprzedniej różni się tym że nie ma chłodzenia wodnego a chłodzenie pasywne (aluminiowy blok przykręcony do turbiny i głowicy widoczny na zdjęciach) oraz różnice w oprogramowaniu. Kolektor także jest nowy. Wymiana na koszt serwisu po gwarancji w ramach wady fabrycznej. Nie było większych problemów z dogadaniem się z serwisem. Jeśli ktoś ma problem z turbiną może śmiało zgłaszać się do producenta poprzez przedstawiciela handlowego. Powinni to zrobić bez dyskusji. W okolicy kilka osób miało taką modernizację i na razie jest spokój. U nas niedawno była przeprowadzona. Do pakietu z turbiną wymienione zostały także poduszki pod kabiną (pokazane na innym zdjęciu). Teraz są sporo większe i wyeliminowało problem drgań podczas jazdy po asfalcie.Informacje o zdjęciu John Deere 6150m modernizacja układu doładowania

Zrobione z Sony E2303

  • 3,6 mm
  • 1/10
  • f f/2.0
  • ISO 404
Wyświetl informacje EXIF o wszystkich zdjęciach

3 komentarze

Rekomendowane komentarze

Najpierw wyskoczył błąd. Jesienią jeszcze siewy normalnie robiłem, tylko czasem błąd wyskakiwał i po wyłączeniu i włączeniu znikał. Jesień obrobiłem na odpowiedzialność serwisu. Później zaczął tracić moc i błąd był cały czas. Ciężko było nawet ruszyć z c1. Jesienne opryski już drugim ciągnikiem ojciec musiał robić.Trochę postał w garażu bo nam się nie śpieszyło i w końcu serwis zabrał do siebie i zrobił i turbinę i przy okazji zawieszenie kabiny.

 

ciekawe jak zmieni się charakterystyka.. Chłodzenie korasa wodą zapobiega przegrzewaniu i puchnięciu turbiny ale bywa zawodne. Zimne turbo łapie więcej sadzy a tu jest jeszcze egr. Kedno i drugie ma swoje wady i zalety.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×