Skocz do zawartości

Informacje o zdjęciu Kosiarka dyskowa samasz 2.5m

Zrobione z LG Electronics LG-P710

  • 3,2 mm
  • 1/33
  • f f/2.4
  • ISO 300
Wyświetl informacje EXIF o wszystkich zdjęciach

14 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Puszka farby i sam bys kupił :)  W maszynie liczy sie stan  techniczny choc po niej widac ze dostała mocno po du... Szczegónie rzuca sie w oczy pospawana  wieżyczka ale to nie oznacza ze  sam mechaniznm tnacy i przeniesienie napedy tez jest w takim stanie :) 

 

Niestety wiekszosc z nas kupuje oczami, a to czesto  złe posuniecie :)

  • Like 1

Nie rozśmieszaj ludzi. Jakby to było z pod znaku kłosa czy innej zielonej marki, to ludzie jaraliby się jaka to super okazja.

Z zachodu handlarze ściągają złom, prysną farbą, założą plandekę z ceraty i szczególnie wiosną to idzie jak bułki w piekarni... z tym, że za konkretną kasę  -_- 
Tu widać poprzedni właściciel wychwycił już wszystkie wady konstrukcyjne :P , poprawił po fabryce, więc tylko pomalować, dać nowy fartuch i czekać wiosny :D

"poprzedni właściciel wychwycił już wszystkie wady konstrukcyjne"...To dobre :D

Szczerze to te 2 tyś. chyba dobrze wydana kasa i co najważniejsze nie przepłacone jak przy kupnie nowego Samasza za cenę katalogową. Jeśli listwa i przekładnia żyją to nowy właściciel będzie zadowolony. Wszystko zależy od tego czy poprzedni wykrywał te wady katując sprzęt ostro ale na małym areale czy wykrycie tych wad nastąpiło w efekcie koszenia bardzo dużych powierzchni przez kilka lat bo w tym wypadku najgorsze będą te wady ukryte w listwie i przekładni. Tak czy inaczej za te 2 tyś. warto było zaryzykować.

Z jakiego rejonu Polski brana ta kosiarka, brana od kogoś znajomego czy znalazłes okazje na internecie ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×