Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Wystawy / Exhibitions

OPOLAGRA 2015 - stoisko z polskimi wózkami widłowymi

Uczestniczyliśmy w wystawie sprzętu rolniczego i ogrodniczego OPOLAGRA 2015. Szczególne zainteresowanie wzbudzał wózek terenowy M35T, który podniesionym zawieszeniem, szerokimi oponami z agresywnym bieżnikiem pokazywał, że nie boi się gorszego terenu, nawet placu budowy czy podmokłej ziemi.Informacje o zdjęciu OPOLAGRA 2015 - stoisko z polskimi wózkami widłowymi

Zrobione z SONY DSLR-A200

  • 20 mm
  • 1/60
  • f f/7.1
  • ISO 100
Wyświetl informacje EXIF o wszystkich zdjęciach

3 komentarze

Rekomendowane komentarze

W ogóle taki wózek 1,5-2,0 tony na większych kołach radzący sobie na terenach bez kostki to chyba nisza na rynku wózków widłowych. W gospodarstwach rolnych, sadowniczych i w ogrodnictwach przydałby się wózek o małych gabarytach żeby można było poradzić sobie nim w budynkach ale też z dużymi kołami żeby radził sobie po terenach utwardzonych szlaką lub po terenach trawiastych w sadach. A i żeby taki kompakt miał jeszcze 4x4 to już byłaby bajka. 

Nie wiem, czy wypada się przechwalać, ale producent wprowadził już wózki 4x4. W "terenówkach" ważne jest wyższe zawieszenie i porządne opony, bo wózek z ładunkiem ma obciążoną głównie przednią oś - czyli napędową. Producent (FUT) oferuje wózki terenowe 2,5 i 3,5 t. Są dość drogie, nieco powyżej 100 tys. zł, ale tyle samo kosztuje mały podstawowy wózek u innych producentów.

No i cieszę się za FUT sie rozwija bo jednak oferty do tej pory prawdę mówiąc oferty nie mieli żadnej. A mi chodziło może nie koniecznie o terenówkę ale bardziej coś w stylu wóżka zwykłego z zapędami do terenówki :P Coś jak suv w samochodach niby w ciężkim terenie sobie nie radzą ale w mieście z krawężnikami i zimą z lekkimi opadami już nie ma problemu. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×