Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Agregaty uprawowe z wydźwigiem do siewnika

Henryk - agregat uprawowo siewny 2,7m

ursus914
Zaloguj się, aby obserwować  

Świetny sprzęt, już wczoraj zrobiliśmy próbe, wujo ma z Rolmaszu i ten z Rolmaszu się chowa przy tym (niechce u żaden sposób urazić użytkowników agregatów z Rolmaszu- wyrażam swoją opinię) :D

Zaloguj się, aby obserwować  


12 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Mam agregat z tej " firmy" tyle że tylko uprawowy szer.4,7 m. niestety nie jestem z niego zadowolony, materiał i wykonanie pozostawia wiele do życzenia ale kosztował wtedy śmieszne pieniądze. Może teraz podnieśli jakość wykonania?

Rura jest wiele wytrzymalsza od profili.HENRYK nie robi badziewia jest to jeden z dobrych żemieślników. Karzdy patrzy marke i płaci za marke. Gwarantuje za tą firme,już mam od niego agregat i jest nie zniszczalny rama napewno się nie ugnie.

Po cenie z zeszłego roku- teraz byla podwyżka daliśmy 8400zł, dlatego śmieszne pieniądze bo za grudziąc wołali 13000, a niebył wcale w niczym według nas lepszy, pozatym ten ma dzielone wałki-wytrzymalsze, a wujo ma z rolmaszu i ma jeden po całej szerokości i jak walnie w kamienia to się robi niemiło, pozatym on ma bolce to niemoże zaczepić, a tu jest belka to bez żadnych kłopotów. Polecam w 100%, braliśmy od nich bezpośrednio.

waży około 800kg, to niejest kwestia pieniędzy- wiem że za dobre żeczy się płaci, byłem skłonny wziąć z uni dopuki niespodkałem tej firmy- reszta żemieślników mi nieodpowiadała mieli wszystko cieniuteńkie, słabiutkie , nieodpowiadały mi wrzaden sposób, siałem też sprzętem wuja i jestem mile zaskoczony że zaoszczędzając 4600 zł mam bardzo dobry, żeby niepowiedzieć lepszy od niego sprzęt,moim zdaniem ten się lepiej sprawdza.

Ja mam z tej firmy agregat 2,7 m uprawowy z 2002r i jest w bardzo dobry, ale sąsiad kupił w tym roku i jest o wiele gorzej wykonany i ze słabszego materiału. Jakbym teraz kupował to napewno nie z tej firmy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×