Skocz do zawartości
News


Inne zdjęcia w Lamborghini

Lamborghini R4 105 z Joskin-em Sirocko 9 i Weidemann 3070

Jesień w pełni. Rozwożenie obornika :)Informacje o zdjęciu Lamborghini R4 105 z Joskin-em Sirocko 9 i Weidemann 3070

Zrobione z Sony C5303

  • 3 mm
  • 10/1250
  • f f/2.4
  • ISO 64
Wyświetl informacje EXIF o wszystkich zdjęciach

4 komentarze

Rekomendowane komentarze

Z wydajnością się nie zgodzę, jest taka sama. Nic jej nie brakuję do teleskopowej. I właśnie dlatego wybrałem przegubową bo jest zwrotniejsza, i operator ma lepszą widoczność. Bo cena ich jest taka sama :)

Ładowarka teleskopowa nie byłaby lepsza?? Przegub bardziej wywrotny i mniej zwrotny. W wydajności nigdy ładowarki teleskopowej nie pobije.

a niby dlaczego miałaby być lepsza? wywrotność? wszystko zależy od operatora, jak weźmiesz za dużo to położysz wszystko, z tym, że taki Schaffer czy Weidemann kładzie się w 99% przypadków na 'ściętą d*pę' i bez problemu sobie z niego wysiadasz, stawiasz i działasz dalej, a typowa teleskopówka wali od razu 'na ryj' robiąc spore straty finansowe- kabina itd; w Schafferze itp jeśli masz choćby minimum doświadczenia bez problemu wyczujesz moment przy prawie maksymalnym skręcie kiedy chce się kłaść i po prostu prostujesz, jak ma tendencje do spania

 

wydajność- może i porównywalna w normalnych pracach ale i tak wygrywa przegubowa promieniem skrętu co w ładowarce jest podstawą, a jeśli dodamy jakieś utrudnienia typu słupy w budynkach, wąskie wjazdy/przejazdy zwykły teleskop siada i płacze nie myśląc nawet o wydajności

przykładowo:

model / km / wys podn / udźwig / waga / promień skrętu

Schaffer 8610 / 102KM / 5,1m / 3t / 6,2t / 2,24

Manitou 629 / 102KM / 5,5 / 2,9t / 6,0t / 3,58

  • Like 1

Irytują mnie osoby które z pełną ignorancja wypowiadają się nt. nieznanych sobie maszyn.. jak można mówić "nigdy nie pobiję" -bo co? -w jakich warunkach? To ton z gimnazjum w stylu "moja jest mojsza". Pozdrawiam. Dzięki kolego TOME11 za sprostowanie :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×