Skocz do zawartości

Pszenżyto jare Dublet

120kg N, tylko skracane na pierwsze kolanko 1,5l CCC, niedługo oprysk na choroby grzybowe.Informacje o zdjęciu Pszenżyto jare Dublet

Zrobione z Sony D5503

  • 4,9 mm
  • 10/1250
  • f f/2.0
  • ISO 64
Wyświetl informacje EXIF o wszystkich zdjęciach

10 komentarzy

Rekomendowane komentarze

0,5l tebukonazolu 250 (np. toledo) i 0,5l epoksykonazolu 125 (rubric). Klasa gleby 5.

Wątpie czy ustoi przy takim skracaniu. ja dałem nie całe 100 N a skracałem 0.3 moddus i 0.3 ccc i sie boje zeby nie wyłożyło Samym ccc pszenzyta jarego nie skrócisz za bardzo

Z tego co oglądałem to jest dość dobrze skrócone, a jeżeli polegnie to trudno, pierwszy raz takie pszenżyto uprawiam i nie chcę szaleć z kosztami. A swoją drogą ustało wichury z ulewnym deszczem, mimo tego, że już się kłosi i dochodzi do metra.

Miałem te pszenzyto nie jeden rok i wiem że to że wyglada dość dobrze skrócone to mało. Z tego co widze to nie zbyt gesto siałes wiec moze dostoi. Ile siałeś napewno nie wiecej jak 200 kg?

Czym hamować przed flagowym 0.3 moddus czy etefon (jaka dawka)? Nigdy też nie siałem jarego a i rejestracji nie ma nigdzie.

Siane było 215kg, tyle że było to w końcem listopada 2013, lekko 20-30% wypadło. Zaczyna sie właśnie kłosić, więc już nic nie zrobię, ale jest tego tylko 2,5ha, więc nawet jak polegnie to nie będzie dużej straty, byle się przepyliło.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×