Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Wynalazki i udoskonalenia

Informacje o zdjęciu Kamera w ciągniku

Zrobione z SAMSUNG GT-S5830

  • 3,6 mm
  • 1/333
  • f f/2.6
  • ISO 50
Wyświetl informacje EXIF o wszystkich zdjęciach

16 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Rejestrator dobry w sklepie ale kamera lepsza bo już ją mam :D W kamerze mam 32-krotny optyczny zoom i głównie o to mi chodziło by złapać coś odległego. Przy siewie zbóż widziałem chmarę 21 jeleni z jednym bykiem i kapitalną scenę jak pojedynczo przebiegały między zaroślami, dla byka coś się nie spodobało, nie ruszył i wszystkie łanie zawróciły na raz. Kamera jest mocowana na magnesie i momentalnie się ją zdejmuje. Po zamontowaniu kamery pierwszego dnia mam już łosia i bobry uwiecznione. Docelowo ma pojawić się jeszcze monitor i działać w zestawie z kamerą wstecz

Poleci mi ktoś dobry program do montowania?

Ja planuję zakup rejestratora mam nie ciekawych sąsiadów za miedzą potrafią pod koła leźć i z miejsca się nie ruszać bo nie podoba im się jak sieję przy miedzy bo mam siać 20 cm dalej tak se życzą a tu twardy dowód że wlazł pod koła nie na swoim terenie i mu się krzywda stała

darek 1972 ja też myślałem nt takiego magnetycznego uchwytu ale odradzono mi, magnes podobno coś tam z czasem źle robi dla kamery, a jak u ciebie długo już tak na magnesie i nić się nie dzieje ?

Nic niepokojącego nie zauważyłem, jest tak na magnesie narazie dwa tygodnie, kamera HDD

Musisz osłonić magnes jakąś gumą w miarę grubą, albo chociaż drzewem, bo inaczej pole magnetyczne może ci rozmagnetyzować film, a w najgorszym wypadku uszkodzić kamerke.

dysk HDD działa na podobnej zasadzie jak stare taśmy audio lub Video, dane są w HDD zapisywane w postaci cyfrowej czyli "0" i "1" jednak sam proces jest "analogowy" lub "magnetyczny" jak w taśmach, magnes im raczej nie pomaga, ew pomaga skasować, co do SD tam zapis jest w pamięci cyfrowo, tu raczej magnes nie działa (być może silne pole magnetyczne by mogło coś skasować ale nie jestem pewien) mi bardziej chodziło o samą kamerę, tz jak kupowałem zwykłą kamerę jak w monitoringu to sprzedawca nie polecał trzymania jej blisko magnesu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×