Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Zetor 8540 - 10540 / Proxima / Forterra

9 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Mie mogę jeszcze zbyt wiele o nim powiedzieć, jak narazie sprawdzony był w orce z pługiem 4*40 obrotowym Kuhn i z nim sobie radzi super... żałujemy teraz że nie kupiliśmy szerszego pługa. Wyciągałem także nim tira który ślizgał sie na śniegu i z tym też sobie poradził. więcej napisze po siewie... będzie chodził z zestawem Ares + Famarol.

 

Kosztował 120000 zł netto, pracuje na małym areale... 22 ha jak narazie no i pewnie jakieś usługi belarką.

 

 

 

 

Proszę używać opcji EDIT. Moderator

wiesz co na takim małym areale to jego moc nie jest prawie w ogóle nie wykorzystana. On ma gdies 110km

zdaje sobie z tego sprawę... ale nie mamy czasu w polu siedzieć bo innej pracy dużo zawsze, no i kiedyś może uda sie kupić troszkę ziemi.

jak myślisz pług 2 metry da rade uciądnąc. jakie miałeś spalanie na godzine w twoim pługu? i jakim biegiem orałeś?kiedy ją kupiłeś, jeśli można wiedzieć.

przyprowadziliśmy przed zimą. pług 2metry będzie optymalny moim zdaniem. pługiem 4*40 robiliśmy wolniutko bo na dotarciu silnik, więc tak na 4 polowej i jednym żółwiu i obrotach 1800, ale próbowaliśmy tez na pełnej jedynce i szła bez najmniejszego problemu nawet gdy obroty trzymałem 1700, dodam że warunki na polu były dobre, ziemia klasy 3 do 5 spalanie wyszło około 13l na ha, ale to nie było jak w aptece zmierzone... na godzinę nie wiem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×