Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Zetor 2011-7745 / 3320-7341

Zetor 3011 + D47A Ursus C360 + D46A

Stara fota ze żniw rzepakowych10 komentarzy

Rekomendowane komentarze

O to się kolejne zmiany szykują. A silnik już się nadaje do remontu czy to tak tylko ze względu na przepracowane motogodziny??? maska zostanie ta czy tez naglak????

O to się kolejne zmiany szykują. A silnik już się nadaje do remontu czy to tak tylko ze względu na przepracowane motogodziny??? maska zostanie ta czy tez naglak????

I tak i tak silnik przez 30 lat miał wymieniane 2 głowice i 2 szklanki wiec ma już prawo do remontu po 4 godz pracy na wysokich obrotach już nawet na 1600 rap jest brak ciśnienia, pod głowicami sączy się woda z nieszczelności oraz kiepskie są już gniazda wtrysków ale jak robić to całość do tej pory po kapitalce jest most i skrzynia myślę ze na wiosnę wyjedzie skończona w 100 %

 

Maska zostaje oryginał nie zakładam plastikowego szajsu co się topi i oszpeca ciagnik

Ja jestem takiego samego zdania. No to skoro tak to na pewno parę kucy tez uciekło ze stajni :P Myślałem ze ta 60 jest w lepszym stanie technicznym przynajmniej tak wygląda. Byla wo gole kiedyś malowana???

 

na to co ona zrobila przez te 30 lat to jest naprawde w dobrym stanie tyle co ona sie cegły naciągała i żwiru na wiaty i chlewnie i wszystkie cieżkie prace polowe przez 22 lat zanim przyszedł mtz ale ciśnienie przestała trzymać dopiero w zeszłym roku .

 

A malowana była 1 raz jakoś w 94 r bo kiedyś stała pod chmurka

"Maska zostaje oryginał nie zakładam plastikowego szajsu co się topi o oszpeca ciągnik" Hahahah święta słowa.Kabina z błotnikami czy bez? i jakiej kolor 60-tki czerwony czy żółty? A ile było bez remontu? 22 lata ? bo moja 23 lata ale też silnik do remontu.Zetor 3011 przepiękny.Życze ci powodzenia w remoncie Adrianie :)

ona nigdy nie miala kapitalki tak jak wczesniej pisalem 2 tuleje cylindrowe i 2 głowice nic wiecej a juz jest styklo 30 lecie i prawie 7000 mth

 

Nie cytuj poprzedniego komentarza!

Jeśli odpowiadasz na ostatniego posta to nie używaj opcji "Odpisz" tylko zjedź trochę niżej i pisz w tym białym okienku!

Edytował Prorok

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×