Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Łąki i pastwiska

Trawy wieloletnie na ornych

Było pokoszone ,a teraz zdjęcie jak było poprasowane.Myslę,że za minimum 2 tyg bede kosił drugi raz. Rośnie w oczach tongue.png


Informacje o zdjęciu Trawy wieloletnie na ornych


10 komentarzy

Rekomendowane komentarze

ładne pole ja tez na wiosnę siałem w czystym siewie  kończynę czerwoną i trawy musze też już ściąć i też było u mnie siane Agregatem Amazone z broną wirnikową ale ja ustawiłem 45 kg na ha ;)

mieszanka traw AGRO-HIT W z firmy Agricol. Wysokowydajna mieszanka na intensywne użytkowanie kośno-pastwiskowe (podobno. tak napisane jest). No i do tego osłonowo zamiast zboża dokładam 10 kg/ha mieszanke z firmy DSV Futtertrio.

Obornik Ze 30 ton/ha. Mocznik pod zasiew 200kg, polifoska4 200kg na ha. I do tego po każdym pokosie (a jest conajmniej 4) około 150-200 kg/ha saletry lub 200-300 canwilu.

proste! ja zasiałem z DSV 2055 i futtertrio. To się na prawdę opłaca, jak zobaczyłem jak to GRA, to aż zwątpiłem w sens utrzymywania wieloletnich łąk podmokłych albo z niedoborem wody o wątpliwym składzie botanicznym runi..na siano najwyżej. Aż nie mogę się doczekać co będzie w pełnym roku użytkowania tych mieszanek :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×