Skocz do zawartości

Bizon BS Z-110 i Dynamic Turbo 3B Z-115

żniwa 2012 smile.png


Informacje o zdjęciu Bizon BS Z-110 i Dynamic Turbo 3B Z-115


22 komentarzy

Rekomendowane komentarze

I tak powinny wyglądać Polskie pola w żniwa 

 

dokładnie...

 

może i by tak wyglądały gdyby było choć trochę chęci ze strony rządzących w tamtych czasach....

te dwie serie bizonów to były ładne i bardzo dobre mało się psujo i majo coś w sobie ten wygląd kto sie zgodzi ze mno


 

ja się z Tobą zgodzę, Bizony piękne. Polskie pola bez bizonów już nie będą takie same. oczywiście że NH i inne zachodnie maszyny też są piękne, ale bizon to legenda. w naszym kraju wszystko prowadzą do upadku. Gdyby teraz ursus i bizon był taki jak kiedyś (plus oczywiście unowocześniony) to byłby na zapisy tylu by było chętnych. sam bym pewnie składał kasę na nowego małego bizonka sampo.

W tamtych czasach... Marian i Buzek byli zbyt mieccy... Jakby mieli podpisać IV rozbiór Polski, to bez wahania by to zrobili, bo powiedzieliby,ze napewno bedą z tego korzyści płynące dla Polaków... Z resztą dziś jest podobnie,a nawet gorzej....

a myślisz, że co jest przyczyna "wyginięcia" Bizonów z pół jak nie polityka? maszyny były dobre miały i maja uznanie i  w dzisiejszych czasach również by się sprawdziły.

A jak z wydajnością , który z nich ma lepszą ?. ;) Bardzo piękne ;D. ja jestem w trakcie kupna bizona BS'a lub jak nie znajdę to Rekorda ;).

Moim zdaniem wiekszą wydajnośc ma Dynamic, ponieważ 5 bębnów w BSie ogranicza szybki przepływ masy, co warunkuje mniejsza prędkośc roboczą, w Dynamicu Z115, zaznaczam, mamy bęben młocący, dodakowy separator, nastepnie wytrząsacz klawiszowy i przepływ masy jest znacznie szybszy niż w BSie. Jednak przy zbiorze kukurydzy BS jest nie zastąpiony!

nynamica nikt nie może mieć, bo nie ma czegoś takiego. Dynamici mają bardzo dobrą opinię. Zwłaszcza,za oszczędny silnik, ktory mimo zwiększonej mocy, potrafi spalić mniej niż Rekord.

Z110 po lifcie, a Z115 w pierwotnym malowaniu. Z115 nie doczekał się liftingu, bo Białorusinom się nie spodobał.

Cudowne ujęcie. Znaleźć Z115 to szczęście, a co dopiero w parze z Z110.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×