Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w John Deere 5M/5R/5E/5G

15 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Nie lepiej było przejechać jakimś gruberem?

Ja pierdziele 22ha :blink: W moich stronach na szczęście nic nie wymarzło, tylko niektóre zboża słabo powschodziły przez suszę.

o matko 22ha :( u mnie 3 ale ja nie będę orał tylko od razu agregatem uprawowo siewnym i wsieje owies.

Mam nadzieję że nie było kwalifikatem zasiane? :unsure:

Orane było no około 10-15cm. A co konkretnie mam powiedzieć na temat tego pługa? Musiałem orać bo na jesień był robiony oprysk Alisterem i ludzie z firm chemicznych kazali płytko przeorać. Akurat w tamtym roku nic nie siałem kwalifikatem.

W Lambo mierzyłem dokładnie i wyszło 10 l/ha. Tylko że w Lambo prędkość 9-9,5 km/h, a w JD 8,3 km/h i na dodatek JD ma 20KM nmiej.

uwas to lipa z ta przenica w tym roku widzialem jak jechalem ostatnio do pily. a chwiram jak tam przesiali tez czy zoatawili bo jak ostatnio tam smigalem to pryskali? ;) a z tydzien temu w poniedziek nie jechal twoj tata do walcza lamborgini bo mijalem go kolo grene? pozdr.

Co do elementów roboczych to tak: ostatnio lemiesze wytrzymały mi około 80ha, jedne dłuta na około 35-40ha, odkładnie i pierś odkładni mam jeszcze oryginalne (zaorały już ponad 400ha) i jeszcze chyba się troszeczkę na nich popracuje. Pług dobrze kryje na polu jest równo, ogólnie mówiąc gdybym miał dziś kupować pług zagonowy to bym wybrał ten sam.

 

Co do pszenicy to u nas praktycznie wszyscy zlikwidowali, chwiram też wszystko przesiewa. Koło greene to musiał być inny lambo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×