Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

Merlo wpisany do Księgi rekordów Guinnessa!

Zaloguj się, aby obserwować  
agrofoto

844 wyświetleń

blog-0747693001403098722.jpgSukcesem zakończyła się przygoda na miarę Księgi rekordów Guinnessa.

16 czerwca, rano o godzinie 9 Leo Terqujeff zakończył swoją podróż do Pirkkala (FIN)

 

Wczoraj rano o godzinie 9:00 Leo Terqujeff na pokładzie maszyny Panoramic P 25.6 Merlo, dotarł na miejsce, po przebyciu ponad 4300 km w 33 dni.

Podróż, w trakcie której przemierzył pół Europy: Włochy, Słowenię, Węgry, Słowację, Republikę Czeską, Niemcy, Danię i Szwecję, aby dotrzeć do Finlandii.

Guinness World Record uznał wyjątkowość tego przedsięwzięcia wpisując je oficjalnie do księgi rekordów. W ten sposób Leo Terqujeff, kierując maszyną P25.6 Merlo, został człowiekiem, który ukończył „Najdłuższą podróż na pokładzie podnośnika teleskopowego” jako dowód na unikalne osiągi i niezawodność maszyny.

Wraz z nowym wyczynem i unikalną przekładnią hydrostatyczną firma Merlo udowadnia siłę swoich podnośników teleskopowych, które wyróżniają się nie tylko osiągami, ale także niezawodnością, technologią oraz innowacyjnością.

 

2014-05-26-1073.jpg

2014-05-15-0793.jpg

 

Przekładnia hydrostatyczna Merlo znakomicie poradziła sobie z tą ciężką próbą, biorąc pod uwagę to, że maszyna P25.6 przebyła 4300 km bez żadnego problemu. Ten rekord nabiera tym bardziej znaczenia, jeżeli weźmie się pod uwagę fakt, iż został pobity za pomocą najbardziej kompaktowej maszyny, jaką firma Merlo oferuje na rynku. Kompaktowe rozmiary, które nie pogorszyły jednak osiągów (model P25.6 jest jedyną ładowarką teleskopową w swojej kategorii, która osiąga 36 km/h) i komfortu (kabina, z jej 1010 mm całkowitej szerokości jest najszersza w kategorii).

 

DSC_0111.JPG

 

Przybycie Leo było emocjonującym wydarzeniem, które obchodzono w siedzibie firmy Rotator (importer Merlo w Finlandii). Wszyscy na żywo śledzili ostatnie kilometry uczestnika dzięki kamerze zamontowanej w kabinie oraz systemowi geolokalizacji MerloMobility.

Jest to zaawansowany system do zarządzania systemem infomobilności oraz telemetrii opracowany i stworzony przez Grupę, który umożliwił śledzenie przebiegu podróży Leo, kontrolę stanu maszyny P25.6 na odległość, a także stanowił zasadnicze narzędzie dla poświadczenia ustanowienia Rekordu Guinnessa.

 

image002.jpg

image004.jpg

OP4_3395.jpg

Zaloguj się, aby obserwować  


0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×